1
14.09.2023, 08:15Lektura na 2 minuty

Iron Maiden zawitało do World of Tanks Modern Armor

Angielski zespół heavymetalowy uprzyjemni rozgrywkę Świata Czołgów od 12 września do 3 października, a wraz z nim do gry zawitał szereg misji oraz sezonowych aktywności.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Iron Maiden trafiło do World of Tanks Modern Armor w ramach festiwalu Metal Fest. Wcześniej do Świata Czołgów zawitał Sabaton, swój epizod miała także kapela Megadeth. Zwieńczeniem wydarzenia mają być wspomniani twórcy takich hitów jak Hallowed Be Thy Name (1982), Powerslave (1984) i Fear of the Dark (1992).

Żaden festiwal muzyczny, nawet jeśli odbywa się on jedynie wewnątrz gry, nie mógłby obyć się bez, no cóż, muzyki. Z tego też powodu w trakcie trwania Metal Festu gracze będą zagrzewani do walki przez dwa utwory Brytyjczyków – The Writing on the Wall (2021) oraz Brighter Than a Thousand Suns (2006). Co więcej, maskotka zespołu, czyli dobrze znanym zaznajomionym z kapelą osobom Eddy, został przeniesiony w pełny trójwymiar i trafił do produkcji Wargamingu w roli jednego z dowódców. Towarzyszy mu oczywiście jego gardłowy głos, z którego nie stroni korzystać na polu bitwy, wykrzykując rozkazy i strofując sojuszników. 

W ramach opisywanego wydarzenia do World of Tanks Modern Armor trafiły także nowe czołgi i pojazdy, a wśród z nich znajdziemy m.in. Senjutsu TO-55 pozwalające na miotanie ogniem oraz posiadający tematyczną i wpisującą się w metalową konwencję nazwę pojazd z okresu zimnej wojny A Matter of Life and Death (AMOLAD).

Jak przystało na pełnoprawny w event, w grze pojawił się także komplet misji oraz wyzwań związanych z Iron Maiden i prezentowanymi przez zespół ciężkimi brzmieniami. Aby się z nimi zapoznać, mamy czas do 3 października.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów965

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze