32
1.11.2017, 22:31Lektura na 1 minutę

Jak podaje CIA, Osama bin Laden był fanem gier i anime

...albo dzieci używające jego komputera, ale wolimy wierzyć, że on.


Paweł „Cursian” Raban

Prof. S. Jonaliści tego świata właśnie otwierają najdroższe szampany i wpadają w dzikie tany – oto bowiem jest dowód! Gry komputerowe wychowują terrorystów! CIA opublikowało niemal pół miliona plików odzyskanych z komputera Osamy bin Ladena, głowy Al-Kaidy, a zarazem głównego odpowiedzialnego za ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku. Bin Laden (lub ktokolwiek, kto używał jego komputera) miał słabość między innymi do Army Men 2, Zumy, gier z cyklu Dragon Ball i Naruto, a także emulowanych produkcji z Nintendo DS, w tym New Super Mario Bros., Animal Crossing: Wild World i Grand Theft Auto: Chinatown Wars.

Po ciężkich zmaganiach z armiami wojowników ninja i krwiożerczych plastikowych żołnierzyków lubił zrelaksować się przy anime. Na jego dysku odnaleziono np. animowane "Devil May Cry" oraz "Batman: Rycerz Gotham". Nie gardził też zachodnim kinem. "Resident Evil", "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów" oraz "Auta" to tylko kilka przykładowych tytułów. Rzecz jasna, cała jego kolekcja pochodziła z nielegalnych źródeł, a chronił ją programem antywirusowym Kaspersky. Też kradzionym.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3204

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze