Jurassic: The Hunted – Activision ogłasza tajemniczą grę o dinozaurach [WIDEO]
![Jurassic: The Hunted – Activision ogłasza tajemniczą grę o dinozaurach [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/8c5efa10-9b43-42ee-a7fe-b511844b7fd1.jpeg)
Ta produkcja to właśnie Jurassic: The Hunted, gra o której wcześniej właściwie nikt nie słyszał. A najzabawniejsze, że jej premiera zapowiedziana została na 3 listopada, co zbiegnie się niemal idealnie w czasie z premierą postrachu-wszystkich-gier. Jurassic: The Hunted ukaże się wyłącznie na konsole: Xbox 360, PlayStation 2 i 3 oraz na Wii, a o wersji PC na razie cicho wszędzie, głucho wszędzie.
Fabuła Jurassic: The Hunted przedstawia się mniej więcej tak: niejaki Craig Dylan (główny bohater gry) zostaje pechowo wciągnięty w jakąś dziwną pętle czasową nad Trójkątem Bermudzkim i ląduje – jak zapewne się już domyślacie – na talerzu drapieżnych dinozaurów, z którymi zapoznaje się przy pomocy karabinów.
Gra zaoferuje kilka trybów rozgrywki: arenę, oblężenie, survival i walki z dużymi bossami (skopać tyłek T. Rexa? Zawsze fajnie). A jak zobaczycie za chwilę na poniższym trailerze, w Jurassic: The Hunted zaimplementowano ciekawy 'ficzer’ związany z adrenaliną, który pozwoli zobaczyć w innym świetle (dosłownie) słabe punkty dinozaurów. No, to pora najwyższa przyjrzeć się tym niespodziewanie ogłoszonym dinozaurom:
Czytaj dalej
24 odpowiedzi do “Jurassic: The Hunted – Activision ogłasza tajemniczą grę o dinozaurach [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Mam nadzieję że wyjdzie na pc
Ale na 98% nie wyjdzie
Po obejrzeniu tego [WIDEO] mogę stwierdzić , że jest to lepsza wersja TUROKA , która miała byc dobra a byłem przeciętna z chęcią zagram w tę grę na X-pudle ale czekam też na wersje PC jak w ogóle wyjdzie 😀
była* sorka za literówki xD
Dołączam się do kolegi poniżej.
Czyli mi wystarczy jak teraz dołączę się tylko do kolegi poniżej. ;D pzr for all
Jesli nie mozna grac dinozaurem(takim Velociraptorem np) to mnie nie interesuje… A jesli nie ma tego na PC to mnie jeszcze bardziej nie interesuje.
Trailer właściwie nic nie mówi o grze, oprócz tego, że całkiem dobrze wygląda pod względem graficznym.|Jedno mnie tylko zastanawia: koleś wylądował w epoce dinozaurów bez żadnego towarzystwa, żadnego wsparcia i bez możliwości uzupełnień. Skąd on wziął tyle broni i skąd będzie brał amunicję? No, chyba że będą tam inni ludzie, ale to by było mało prawdopodobne bo już by ich gady zżarły albo by zginęli na 1000 różych sposobów. A nawet gdyby przeżyli, to skąd by brali uzupełnienia? Zbudowaliby miasto?
Ekhem… ostatnio gdzies slyszalem o filmie wrecz doslownie takim samym tylko ze tam sie rozbja statek i jest grupa rozbitkow i tez w trojkacie bermudzkim i tez na tej tajemniczej wyspie sa dinozaury…
Szkoda, że nie zapowiedziane na PC 🙁 Wolał bym to niż MW2 szczerze powiedziawszy 😛
@Reynard|Co do broni to prawda,ale ciekawe skąd się wzięły mosty, które są pokazane w trailerze.
Dinki wyglądają świetnie
Moim zdaniem byli ludzie (dzicy) zbudowali mosty. wygineli przez dinusie. NASZ Hero spada w Herkulesie który miał lecieć do Afganistanu i tylko on przeżywa.
jeszcze tam w jednym momencie widać jakby kadłub samolotu, więc fabuła musi być jakoś pokręcona…|i dołączam się do „chcemy to na pc”
DINUSIE !!
Był kiedyś taki serial… Że chyba też się przenieśli do przeszłości i tam były dinozaury. W pewnym odcinku pojawili się tam rycerze i magowie, więc karabiny już mnie zbytnio nie robią 😛
Łooo Dinusie <3 xD
Czemu to,co wydaje się ciekawe,omija PC szerokim łukiem? =.=
Data jakaś dziwna… Holiday 2009?
Dlaczego robią tylko gry polegające na zabijaniu Dinusi .Ja to bym wolał na odwrót polować na ludzi velocitaptorem. marzenie
Zapowiada sie niezła gra
Czyżby nowy Turok ?
Ja na PC najchętniej ujrzałbym kontynuację Trespasser.
Pachnie kaszanką. Nie wiem dlaczego ale takie „ogólne” motywy do mnie nie przemawiają. Dinozaury, podróże w czasie i wielkie spluwy? Prawie jak obrazek „Awesomeness” 😛