Już jutro premiera filmu „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” [WIDEO] [GALERIA]
![Już jutro premiera filmu „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” [WIDEO] [GALERIA]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/175b5084-2302-4291-ae90-e21da420acff.jpeg)
Na ten powrót czekali wszyscy! Johnny Depp, Orlando Bloom i Javier Bardem w filmie „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”.
Kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) ostatnio znów nie ma szczęścia. Duchy marynarzy pod wodzą jego największego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), wydostają się z Diabelskiego Trójkąta. Ich celem jest unicestwienie każdego pirata, jakiego noszą wody… Aby uratować własna skórę, Jack rusza na poszukiwanie legendarnego trójzębu Posejdona, który daje swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami. Czy najbardziej charyzmatycznemu z piratów uda się odwrócić złą kartę losu i wygrać wyścig po cenne trofeum?
Czytaj dalej
-
To może być koniec FBC: Firebreak. Po premierze dużej aktualizacji strzelanka...
-
Kolejny Indiana Jones już powstaje? MachineGames przyznaje, że pracuje nad nową...
-
Alan Wake 2, Heroes 3 Complete i inne. Darmowe gry...
-
Microsoft nie zostaje w tyle. Nowy Xbox ma być sprzętem hybrydowym, na którym odpalimy...