7
26.01.2022, 15:02Lektura na 1 minutę

Kangurek Kao: Gameplay w całej okazałości! Premiera latem

Zobaczcie nową część przygód torbacza w akcji.


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Polacy nie gęsi i swojego Crasha mają. Odziany w rękawice bokserskie kangurek Kao to jedna z niewielu platformówek, którymi możemy się poszczycić, a swoją rolę australijski torbacz pełnił naprawdę nieźle. Nawet i dziś cała trylogia – gdy jest już dostępna za grosze, dostosowana do tego pod nowy sprzęt – broni się to grywalnością, to klimatem.

Wieść o nowej odsłonie była więc niemałym zaskoczeniem dla wyżej podpisanego dziabąga, co wciąż czuje równie sporą nostalgię wobec kangura. Od momentu zapowiedzi data premiery była sprowadzana do ogólnego 2022, ale teraz, gdy już pojawił się zwiastun pokazujący pełnoprawny gameplay, wiemy, że nowy Kao pojawi się (nadal ogólnym, ale już bardziej konkretnym) latem tego roku.

W tle przygrywa „Move Your Feet” Junior Senior, pieśń początku dwudziestego wieku, a my widzimy, na czym z grubsza będzie się opierać „czwórka” – na usprawnieniu „dwójki”. Tłuczenie, skakanie, zjeżdżanie, zbieranie monet i wszelakiego rodzaju kryształków; nic odkrywczego, acz wszystko, co przyjemne.

Nowa część Kangurka Kao pojawi się na Steamie, Xbox Series X/S, Xboksie One, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz na Nintendo Switch.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów200

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze