Killer7 trafi na PC [WIDEO]
Killer7, jedno z najważniejszych dzieł popularnego projektanta Goichiego „Suda51” Sudy (No More Heroes, Lollipop Chainsaw, Killer is Dead), jesienią tego roku pojawi się na PC. Produkcja – pierwotnie wydana w 2005 roku na PS2 i GameCubie – to zgrabne połączenie starannie wyreżyserowanej akcji (widok zarówno FPP, jak i TPP) z łamigłówkami i narracją. Tytuł gry nawiązuje do siedmiu morderczych osobowości Hermana Smitha, głównego bohatera. Każda z nich to repertuar unikalnych zdolności, które odpowiednio użyte nie tylko popychają akcję do przodu, lecz także pozwalają odkryć sekrety.
Killer7 trafi na PC w wersji z japońskim dubbingiem i angielskimi napisami. Co do oprawy graficznej – jej charakterystyczny styl podobno zostanie „perfekcyjnie przeniesiony” na współczesny sprzęt.

Kiedyś próbowałem w to grać na PS2, ale jakoś mnie nie wzięło. Powiem więcej: odrzuciło mnie. Raczej nie będę sprawdzał wersji PC.
Raduje mnie to. Sprawdzę, o co tyle zachodu i zachwytów Crossa.
Ten news mnie nie dziwi gry z Gamecube można ograć od dawna na Pc używając emulatora i port Killer 7 nie powinien być problem ponieważ Gamecube wykorzystuje podobną architekturę co Pc w każdym razie na Killer 7 nie czekam jedynak Metal Gear Solid: The Twin Snakes przyjąłbym z chęcią na Steam choć szanse na te port są znikome.
@Dantes Spokojnie też można zemulawać z PS2. Tak czy inaczej ja odpada. Nie porwała mnie ta gra lata temu i pewnie nie porwie teraz.
Pewnie sprawdzę, bo przy Killer is Dead bawiłem się nieźle, ale No More Heroes bardziej by mnie ucieszyło.
Mój mokry sen wreszcie się spełni.
Licznik fps z emulatora w 0:52
Dziwne w luj, ale interesujące. Chyba nie mój klimat, więc podziękuję.