2
18.04.2024, 17:00Lektura na 1 minutę

Klasyczny Golden Axe dostanie serial animowany

Kultowa gra z automatów trafi na ekrany telewizorów.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Jak podaje serwis Deadline, Comedy Central zamówiło 10 odcinków serialu „Golden Axe” na podstawie beat’em upa fantasy Segi. Produkcją ma zająć się CBS Studios wraz z Sony Pictures Television. Produkcja Serial ma być uhonorowaniem serii gier z 1989 roku, a w obsadzie głosowej znaleźli się Matthew Rhys („Zawód: Amerykanin”), Danny Pudi („Community”), Lisa Gilroy („Jury Duty”) i Liam McIntyre („Spartacus”). 

Na stołku producenckim zasiądzie Mike McMahon („Star Trek: Lower Decks”) i Joe Chandler („Amerykański Tata”), a oprócz nich pieczę nad serialem będą pełnić ludzie Segi: Haruki Satomi, Shuji Utsumi i Toru Nakahara, którzy pomagali w realizacji filmowego Sonica.  

Gra opowiada o królestwie Yurii, broniącym się przed Death Adderem. Gracz wciela się w jednego z trzech wojowników, a jego zadaniem jest m.in. odzyskanie porwanego króla oraz jego córki. Golden Axe przeszedł konwersje z automatów na PC, PlayStation 3, Xboksy 360 i urządzenie mobilne z systemami Android oraz iOS. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze