1
2.06.2022, 11:15Lektura na 2 minuty

Knockout City od dziś za darmo dla każdego

Knockout City to nic innego jak szalony zbijak, a od dzisiaj każdy z nas może zagrać w niego za darmo (i to, o dziwo, nie dzięki Epicowi).


Patryk „Delighter” Żelazny

Myślę, że w naszych mózgach już wytworzył się skrót myślowy: jakaś gra rozdawana jest za darmo lub przechodzi na model free-to-play? To na pewno Epic Games. W wielu przypadkach oczywiście słusznie, jak na przykład z Fall Guys. A jednak nie tym razem! Knockout City jest już teraz dostępny za darmo, ale przy tym możemy zagrać chociażby za pomocą Steama. Oczywiście nie mogło go zabraknąć i na Epicu.

Knockout City to produkcja od Electronic Arts, która jest dość zwariowaną wersją zbijaka. Premierę miała w zeszłym roku i od tamtego czasu zebrała całkiem pozytywne opinie – średnia ocen graczy na Metacriticu wynosi 7.1/10, a kiedy można było wypróbować ją za darmo, skusiło się na to aż 5 milionów osób.

Jeśli posiadacie zakupioną wersję gry i zalogowaliście się przynajmniej raz do 1 czerwca, nie zostaniecie „z niczym” i również otrzymacie coś za darmo. W tym przypadku możecie liczyć na pakiet Loyalty Royalty Bundle – w ramach tego dostaniecie 2000 jednostek podstawowej waluty oraz 5 specjalnej, legendarny baner ekipy, kilka legendarnych strojów i jeszcze trochę innych gadżetów.

Knockout City już na was czeka za darmo na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X/S oraz Nintendo Switchu.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane