4
22.09.2021, 16:43Lektura na 2 minuty

Komornik: Nieskruszony – Czas uratować apokalipsę [WIDEO]

Na Steamie pojawiło się demo tej naprawdę intrygującej gry.


Rafał „hraboll” Pieczka

Komornik: Nieskruszony – czyli powieść wirtualna z elementami gatunku RPG i jednocześnie growe nawiązanie do twórczości literackiej Michała Gołkowskiego (trylogia „Komornika”) - właśnie doczekał się pełnoprawnego dema. Gra jest debiutanckim dziełem zespołu Sylen Studio.


Wciel się w Aniketosa – Komornika na usługach Góry, mającego za zadanie oczyścić pozostałości po świecie z grzeszników i doprowadzić na wpół rozgrzebaną Apokalipsę do (nie)szczęśliwego końca. Przemierzaj uwieczniony na pięknych ilustracjach postapokaliptyczny świat - od ulic zniszczonej Warszawy po niegościnne i niezbadane ziemie Rewersu. Poznaj nowy rozdział w historii świata wykreowanego przez Michała Gołkowskiego, rozwijający wątki ciepło przyjętej trylogii książkowej pt. „Komornik”. Przetrwaj w świecie skazanym na zagładę, dokonując nie zawsze jednoznacznie moralnych wyborów. Wykreuj swój styl gry decydując o charakterze, umiejętnościach oraz ekwipunku głównego bohatera.


Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio, ma nadzieję, że pokazowa próbka spodoba się miłośnikom interaktywnej rozrywki (Strefa Inwestorów):


To ważny moment dla Sylen Studio – właśnie przekazaliśmy w ręce graczy wielomiesięczne efekty prac naszego ambitnego zespołu. Gracze i fani powieści fantasy Michała Gołkowskiego mają już możliwość zapoznania się z naszą pierwszą produkcją. Liczymy, że wersja demonstracyjna gry spotka się z pozytywnym odbiorem środowiska gamingowego.


Pełna wersja gry trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Samo demo znajdziecie w TYM miejscu.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze