Koniec Przecieków do CDA 5/2009

Weź udział w Przeciekach do numeru 5/2009 i pomóż rozszyfrować tytuły pełnych wersji z naszej płyty!
[UPDATE 5 – 7.05] Koniec Przecieków. Listę wszystkich pełnych wersji znajdziecie TUTAJ.
[UPDATE 4 – 7.05] Dzisiejsze Przecieki (dotyczące głównej pełnej wersji) zaczną się w TYM temacie o godz. 10:30.
[UPDATE 3 – 6.05] Poradziliście sobie z dzisiejszym Przeciekiem. Tytuły wszystkich odgadniętych dotychczas pełnych wersji znajdziecie TUTAJ.
[UPDATE 2 – 6.05] Dzisiejsze Przecieki odbędą się w TYM temacie na forum.
[UPDATE 1 – 5.05] Odtajniliśmy tytuły dwóch pełnych wersji. Zainteresowanych odsyłam do TEJ wiadomości na naszym forum.
Pierwszy Przeciek pojawił się w TYM temacie na naszym forum. Zapraszamy do zabawy!
Czytaj dalej
222 odpowiedzi do “Koniec Przecieków do CDA 5/2009”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
// Co to za gra? To to czasem kiedyś na PSX nie było podobne?
// Ale aplikacje steam można chyba za free pobrać 😛 zajmuje cały guzik. Ta gierka ma single???
Szkoda // szkoda że to speedball bo tej gry bardzo nie lubie 🙁 (((
To tytuł dobry ale… // w sumie to nie żeby coś ale mam nadzieje, że dorzucą jakieś lepsze tytuły np.jakiegoś FPS-a czy coś w tym rodzaju
Steam // instalka steam zajmuje 1,6 MB a pozatym jak bedziemy instalowac speed ball i ktos nie ma steama to mu automatycznie zainstaluje przynajmniej tak było przy instalacji Orange Boxa 🙂
a i recka speeda była jakies 7 miechów temu w CDa trzeba jeszcze raz prze
// Pograć pewnie warto, ale i tak ciągle czekam na jakiegoś FPSa 😉 Chyba dawno nie było, nie? (piszę z pamięci, bo już mi się nie chce zaglądać do gazet) – jestem po treningu… :/
// Ludzie! Steam waży z kilka mega, nie ma problemów z rejestracją, naprawdę nie ma o co się burzyć.
szkoda // Szkoda że steam jest taki problematyczny.
Teraz wywala wszystkich co chwile z CS-a, aktualizuje się długo i ma pełno reklam gier które cię nie interesują
Następne pełniaki // Boże, żeby to był Team Fortress:D
… // A liczyłem na Team Fortress 2. Eh, szkoda.
Pełniaki // Heh, kto wie co jeszcze CDA dla nas szykuje, może rozpędzili się i same steamowe gry nam dadzą xD
🙁 // No niestety. Gra chyba nie jest najwyższych lotów. Przeczytajcie recenzję w cda…
Ale jeśli ta gra kosztuje 65 zeta to ciekawe jakie będą następne pełniaki. Cenę sprawdziłem na onecie.
// bardzo fajnie RPG
eee // Temat zamknięty. Co jest???
// To może być Gothic 3 😉 Najbardziej mi to pasuje.
Pełna wersja // Wg mnie bedzie Jade Empire
// Może Mage Knight: Apolcalipse. Miał być pełniakiem w Click_u, tylko nie wiem czy to RPG
// To może być jade empire lub overlord
Space Siege // zdaje mi sie ze to bedzie space siege
// raczej ghotic 3
ghotic 3! // akcja w świecie fantazy, po polsku (pełne tłumaczenie), fpp, wydana w polsce …
// No jak dla mnie to Gothic 3 jest bardzo prawdopodobny, hmm NW 2 też racja, no cóż zobaczymy.
* // No pomyślcie, to jest DRUGA z czterej wersji, jeżeli miałby nią być Gothic3 czy NWN 2 to ciekaw jestem jaka musiała by być ta pierwsza.
MAGE KNIGHT APOCALYPSE // spełnia kryteria i to odpad ze ś.p, CLICKA
a może // a może oblivion, trochę by głupio było bo mam orginał 🙁
// Czytając podpowiedzi Ghosta to myślę o Jade Empire. Dość świeża gierka, po polsku – napisy, dla mnie dodatkowy argument, że jest dostępna w XKX za 19 zł.
marcinaa // nie strasz 😛 . ale oby nie było to Jade Empire (ktoś wymienił) posiadam już. 😛
// jest także(albo była) dostępna w Biedronce za 10zł 😀
* // A może Dark Messiah ? tylko nie wiem jaki to ma klimat bo nie grałem ;D
// dark messiach jest w fpp, a nie tpp
// chociarz sie nie obrażę:)
// Nie wiem czemu ale też sądzę, jak jeden z poprzedników, że to Overlord lub Fantasy Wars. Jakoś te 2 tytuły chodzą mi po głowie Czemu sądzicie, że Gothic 3 lub Neverwinter Nights 2. Przecież by takich mocnych tytułów nie dali. Nierealne. Może za parę lat..
* // NWN 2 nie dadzą na 100% (chociaż był bym happy jak by dali) ale w sumie G3 kosztuje w sklepie 40 zł i dali już wszystkie poprzednie części, więc jakaś tam szansa jest (nadal niewielka ale zawsze) ;D
// Ja stawiam na Jade Empire albo Overlorda. Kurde, jak takie pełniaki będą to nie mogę się doczekać jutra, żeby zobaczyć co będzie głównym pełniakiem ;d.
// A może Dungeon Siege 2 😀
Oby nie // Oby nie dali zadnego crapowatego rpg ,cos z grami w cda ostatnio cianko
… // Ja osobiście by się ucieszył z jakiegoś FPSa bo trochę dawno w takowe nie grałem.
// Ghost już jest na forum
ja chceee // Jade Empire,spoko gra.Pewnie jakis crap dadzą.
Jade Empire? // Oby nie Jade Empire…Mam ostatnio ochotę na dobrego RPGa, którego nie znam. ;] Poza tym Jadeitowe Imperium niezbyt mieści się w klimatach fantasy…
// Zgadzam się z Venomusem 🙂 ))))
Jade Empire 🙂 ) // Z miłą chęcią zobaczyłbym Jade Empire na okładce :] Albo jakiegoś porządnego RPGa ^^
marzenia ;D // heh , mogliby dać Gothic 3 ;P ale stawiam że może to być gra Blood Magic albo Titan Quest …
Ja marzę o innej grze Bioware, która niestety nigdy nie pojawi się w żadnym czasopiśmie… // Najwspanialsza gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen( dzieli ten tytuł z Jedi Knight 2), ciekawa fabuła, świetna grafika(jak na tamte czasy) i ciekawy gameplay- Ladies and gentlemen, please welcome The Knights of the Old Republic_dżingielek znacie:)_
kiedy? // kurde kiedy w końcu dowiemy się jaki jest tytuł pełniaka 😀 nie mogę tak długo czekać 😛
// jutro
Mage Knight Apocalypse // kolejna pełna wersja
// Ehh a kiedy dadzą jakąś kultową grę juz ze 5 czy 6 numerów było wogóle bez ciekawych pełniaków dla mnie.
Mage Knight Apocalypse PL // Mage Knight Apocalypse PL ciekawe gierki wchodzą w tym miesiącu.
nie znałem tej gierki ale ciesze się że ją dali
Mumin // Proste kup sobie jakąś grę z extra klasyka Gold i wtedy będzie spokój bo twe ujadanie nie wiele tutaj da pełne wersje są na wysokim poziomie.I ja jestem z nich 100 % zadowolony ostatni pełniak zapewne będzie w godzinach przed południowych.