2
24.05.2023, 17:30Lektura na 2 minuty

Konkurs NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti – wyniki

W piątek zaprosiliśmy was do zabawy, w której można było wygrać kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti. Oto jej wyniki.

Zasady konkursu były całkiem proste: wystarczyło nam wysłać zdjęcie waszej karty graficznej. I wygląda na to, że pomysł przypadł wam do gustu, bo dosłownie zalaliście naszą skrzynkę zgłoszeniami – było z czego wybierać.


Najlepsza fota

Tak wielu kart graficznych w dziwnych okolicznościach przyrody nie widzieliśmy jeszcze chyba nigdy. Wasze GPU lądowały w piekarnikach, lodówkach i zamrażarkach. Niektóre trafiły do rąk mniej lub bardziej wyrośniętych, stojących, uśmiechających się lub zwisających z trzepaków członków rodzin. Jedna zamieniła się – dosłownie! – w koparkę kryptowalut, inna płonęła papierowym ogniem. Były karty ludziki, karty parówki, karty klocki, doceniliśmy kartę drona i GPU UFO. Ucieszyły nas komiksy oraz wiersz. Ogrom waszych maili można podsumować jednym stwierdzeniem: jesteście kreatywni.

Koniec końców jednak spośród wszystkich zgłoszeń – a trochę ich było, uwierzcie – wytypowaliśmy finałową piątkę i w głosowaniu wyłoniliśmy zwycięzcę. Karta NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti trafi w ręce człowiek pogrążonego w smutku. Dlaczego? Popatrzcie sami na fotkę poniżej.

Zwycięzcą naszego konkursu jest zaś Wiktor Żagiel – gratulujemy!

Foto: Wiktor Żagiel
Foto: Wiktor Żagiel

W sprawie wysyłki skontaktujemy się mailowo. Nagrodę dostarczy sklep Komputronik, gdzie oczywiście możecie kupić zarówno wspomnianą kartę graficzną, jak i inne urządzenia korzystające z technologii firmy NVIDIA.


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1109

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze