rek

KONKURS! Rozdajemy wejściówki na PGA! [Lista nagrodzonych]

KONKURS! Rozdajemy wejściówki na PGA! [Lista nagrodzonych]
Wielkie święto multimediów i gier w Poznaniu jest coraz bliżej, a my dajemy Wam możliwość zdobycia we wtorek wejściówek na nie!

Sprawa jest prosta – musicie obejrzeć reklamę PGA dostępną TUTAJ i wyłapać słowo, które pada w 20 sekundzie tego filmiku. Słowo to należy następnie wysłać nam we wtorek w samo południe (uwaga – falstarty będą kasowane! Jako punkt odniesienia przyjmujemy godzinę wyświetlaną na dole naszego forum) na adres pga@cdaction.pl.

Pierwsze 20 poprawnych odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniem upoważniającym do jednorazowego wejścia jednej osoby na teren targów w dniach 22-23 listopada 2008.

UWAGA! Jako że targi są już niedługo, prosimy, by w mailu ze zgłoszeniem od razu podać dane niezbędne do wysyłki (imię, nazwisko, adres; przesłanie tych danych będzie równoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie) – znacznie przyspieszy to rozesłanie zaproszeń szczęśliwcom.

A więc pamiętajcie – wtorek, południe. Do boju, bo na PGA po prostu trzeba być!

Wejściówki na PGA (ostatecznie rozdaliśmy ich 25, a nie 20) powędrowały do następujących osób:

1) Kamil Mazur
2) Damian Gonera
3) Krzysztof Kuta
4) Marcin Jaszczyński
5) Tomasz Kąkolewski
6) Karol Kupczyk
7) Łukasz Mazurkiewicz
8) Marcin Rządkowski
9) Szymon Gruca
10) Jakub Gocałek
11) Bachlaj Bartosz
12) Adam Szablewski
13) Albert Czerniak
14) Małgorzata Chryc-Filary
15) Tomasz Stawrakakis
16) Maciek Nowak
17) Radosław Krysztofiak
18) Renata Jankowska
19) Jakub Kret
20) Tomasz Markiewicz
21) Łukasz Redecki
22) Michał Wilkowski
23) Miłosz Hoły
24) Mateusz Makowski
25) Łukasz Śliczny

21 odpowiedzi do “KONKURS! Rozdajemy wejściówki na PGA! [Lista nagrodzonych]”

  1. // oj oj godzinki innej nie da rady ?? 12 w poniedziałek to dla 60 % czytelnków CDA szkoła ;/

  2. Szkoła od kiedy? // Zwarz łaskawie, drogi przedmówco, że w poniedżałek nie będzie szkoły, gdyż we wtorek święto niepodległości, więc mamy długi weekend

  3. // A ja w poniedziałek muszę iść do szkoły

  4. // bedzie buba

  5. // nie wszystkie szkoły w poniedzialek mają wolne, orzechXIX….

  6. ZMIENIAMY DZIEŃ // OK, ZMIENIAMY DZIEŃ NA WTOREK, ŻEBY LUDZIE, KTÓRZY NIE MAJĄ WOLNEGO PONIEDZIAŁKU, NIE BYLI POSZKODOWANI.

  7. O jeju // A ja w pioniedziałek, wtorek, środę i czwartek (w piątek nie 😀 Jupii) muszę iść do pracy, i nie narzekam 😛

  8. GarbatyGrabarz 7 listopada 2008 o 23:22

    // Ludzie a kogo to obchodzi że wam nie pasuje? To jest konkurs, nie spełniasz warunków – odpadasz. Swoją drogą nieźle dobrany fragment. Gdybym nie pilnował czasu to bym chyba i za 20 razem nie odgadł co ktośtam mówi w tle 😉 Gratulacje pomysłu!

  9. Eh… // Chętnie wziąłbym udział ale niestety PGA odbywa się wtedy kiedy akurat mam zjazd na Politechnice :/ więc nawet nie ma poco próbować 🙁

  10. // na dole forum jest chyba godzina o 1h za daleko…

  11. No to czekam na wynik // Zgłoszenie poszło… mam nadzieję że się wstrzeliłem ;p

  12. // u mnie godzina jest dobra 😛 ale chyba o kilka sekund ok 2 wysłałem za wcześnie :/

  13. mi wszystko jedno // Na PGA będę niezaleznie od tego czy wejściówkę wygram, czy kupić będę musiał 🙂

  14. Wyslano // Ja takze mam nadzieje ze cos wygram wkoncu w Totka sie nie poszczescilo to wypadalo by wejsciowke wygrac 😛

  15. // ja chyba za późno bo jak na szczęście moja poczta się zacięła XD ale tak czy inaczej pewnie kupie dwudniową wejściówkę jak ostatnio 🙂 Więc będę tak czy inaczej 🙂

  16. ???? // A wiecie może o której godzinie te targi się zaczynają, o której kończą, ile kosztują bilety i gdzie i za ile można je nabyć??

  17. // Targi odbywają się w dniach 22-23 listopada 2008, w Poznaniu, pawilon 5, MTP

    Godzin otwarcia: sobota: 10.00-20.00, niedziela: 10.00-18.00

    Cena biletu: 15 zł (jednodniowy), 23 zł (dwudniowy)

    Kasy czynne: 9.30-20.00

    wie ktoś kiedy wyniki ? 😛

  18. // Dostałem wiadomość od CormaCa napisał żebym podał kod pocztowy.To znaczy że wygrałem? kiedy wyniki??

  19. Wyniki // Mam nadzieje ze Cormac poda wyniki w tyn temacie :/ ????

  20. yaay! // Wygrałem wejściówkę 😀 Gratuluję reszcie zwycięzców 🙂 ( Tak, tak, to tylko wejściówka, kupić mozna, niedroga, ale fajnie jest wygrać 🙂 )

Dodaj komentarz