1
19.03.2024, 19:00Lektura na 1 minutę

Konkurs: Wygraj bezprzewodowe myszki Roccat LEADR

Z okazji premiery wydania specjalnego CD-Action poświęconego serii Gothic we współpracy z marką Roccat rozdajemy flagowe myszki Roccat LEADR.


CD-Action

Pierwszy Gothic zadebiutował ponad 23 lata temu, natomiast marka ROCCAT jest obecna na polskim rynku już od ponad 15 lat!

Z okazji premiery wydania specjalnego CD-Action o serii Gothic we współpracy z tą kultową marką gamingowych peryferiów rozdajemy flagowe myszki Roccat LEADR, które świetnie sprawdzą się zarówno w erpegach, jak i FPS-ach czy strategiach.

Pytanie konkursowe jest bardzo proste, a brzmi ono...


𝐺𝑑𝑦𝑏𝑦𝑠́ 𝑛𝑎𝑝𝑟𝑎𝑤𝑑𝑒̨ 𝑏𝑦ł 𝐵𝑒𝑧𝑖𝑚𝑖𝑒𝑛𝑛𝑦𝑚, 𝑑𝑜 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑒𝑔𝑜 𝑧 𝑡𝑟𝑧𝑒𝑐ℎ 𝑜𝑏𝑜𝑧𝑜́𝑤 𝑧𝑛𝑎𝑛𝑦𝑐ℎ 𝑧 𝑝𝑖𝑒𝑟𝑤𝑠𝑧𝑒𝑔𝑜 𝐺𝑜𝑡ℎ𝑖𝑐𝑎 𝑐ℎ𝑐𝑖𝑎ł𝑏𝑦𝑠́ 𝑑𝑜ł𝑎̨𝑐𝑧𝑦𝑐́ 𝑖 𝑑𝑙𝑎𝑐𝑧𝑒𝑔𝑜?


Odpowiedzi udzielajcie w sekcji komentarzy pod postem na naszym Facebooku - każda z nich powinna liczyć min. 2 krótkie zdania. Nasza redakcja drogą głosowania wybierze najciekawsze odpowiedzi i nagrodzi je myszkami. Mamy ich do rozdania całkiem sporo!

UWAGA: konkurs odbywa się równolegle na Facebooku, platformie X, Instagramie i Instagram Threads, ale liczba przesłanych przez jedną osobę zgłoszeń nie sumuje się. Jedna osoba może zawalczyć wyłącznie o jedną myszkę.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1109

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze