6
27.02.2024, 13:15Lektura na 2 minuty

Korzystacie z darmowego planu GeForce Now? Nastawcie się na oglądanie reklam

Nvidia poinformowała, że zamierza uprzyjemnić czas oczekiwania na rozgrywkę poprzez wyświetlanie bloków reklamowych.


Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Już na samym początku warto podkreślić, że z reklamami w GeForce Now nie będą mieli przyjemności zapoznać się posiadacze płatnych planów Priority lub Ultimate. Z kolei osoby wzbraniające się przed przekazaniem swoich pieniędzy amerykańskiej korporacji muszą przygotować się na to, że przyjdzie im oglądać nawet do dwóch minut reklam w trakcie oczekiwania na wolne miejsce do gry.


Reklamy Now

Oznacza to, że sama rozgrywka ma nie być przerywana przez natrętne materiały promocyjne – a przynajmniej tak wynika z komunikatu wystosowanego przez Nvidię. Firma zaznaczyła przy tym, że zdecydowała się na to posunięcie celem zrekompensowania kosztów ponoszonych z tytułu bezpłatnego planu GeForce Now i jednocześnie liczy na to, że w nadchodzących miesiącach skróceniu ulegnie czas oczekiwania na dołączenie do zabawy.

Od dziś osoby korzystające z darmowego planu GeForce Now powinny otrzymać stosowną wiadomość email informującą ich o nadchodzących zmian uwzględniających wyświetlanie reklam. A te zostaną wdrożone w życie lada moment, bo już 28 lutego 2024 roku, czyli jutro.

Jeśli interesuje was GeForce Now, aczkolwiek nie chcecie ani czekać na dołączenie do gry, ani nie macie w zwyczaju oglądać reklam w hurtowych ilościach, rozwiązaniem pozostaje wybór jednego z płatnych planów. Ceny usługi zostały podniesione w październiku ubiegłego roku i obecnie za subskrypcję Priority przyjdzie nam zapłacić 54 zł miesięcznie, zaś za oferujące najwyższą wydajność Ultimate – 109 zł miesięcznie. Warto przy tym zauważyć, że w Warszawie uruchomiony zostanie serwer rzeczonej usługi Nvidii, co znacznie podniesie komfort zabawy za jej pośrednictwem w naszym kraju.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „Jaqp” Dmuchowski

Swoją przygodę z grami komputerowymi rozpoczął od Herkulesa oraz Jazz Jackrabbit 2, tydzień później zagrywał się już w Diablo II i Morrowinda. Pasjonat tabelek ze statystykami oraz nieliniowych wątków fabularnych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Nie wzgardzi dobrą lekturą ani kebabem.

Profil
Wpisów808

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze