6
1.04.2015, 10:00Lektura na 1 minutę

[Kto jest kim w CDA] To jest kobieta!

Klara zawitała do naszej redakcji w 2002 roku. Po różnych perturbacjach pierwsze „Przygody Klary” (tak roboczo nazwano serię, funkcjonuje do dziś) pojawiły się dopiero rok później. Wygodnie rozsiadła się w fotelu i wcina pizzę (choć sama temu zaprzecza, dba o linię).


Lenc

Mimo kilkunastu lat na karczku w wyglądzie Klary niewiele się zmieniło - nadal jest ujmująco piękna w swej pospolitej urodzie.

Fani domagają się komiksu, w którym Klara pokaże, hm, pełne i nagie atrybuty. Jej ojciec, Marek Lenc, się wzbrania (jak to ojciec) mówiąc o odpowiedniej cenie (jak to wyrodny ojciec). Zaczepiona tekstem „Pokaż cycki!” nie odpowiada, wali bezpośrednio po ryju.

Czasami Klarze towarzyszy robot Zygmunt i miecz Siekacz, którzy niepotrzebnie robią dodatkowe zamieszanie i odwracają uwagę od głównej bohaterki. Krążą plotki, że za śmierć bohaterów Skali i Moldera z serii „Z Archiwum Iks” odpowiada Wania (brak motywu, chyba że daje każdemu) i ona.

Sama bohaterka nie jest w stanie policzyć, w ilu grach wystąpiła (i ile razy zginęła, bo kilka takich końcowych historii już było) i z iloma namolnymi NPCami wystąpiła.

Dziś żyje w luksusie, na nauczycielskiej pensji Marka.

A oto kilka jej ostatnich fotek:

klara-1_1771f.jpg
klara-2_1771f.jpg
klara-3_1771f.jpg
Redaktor
Lenc
Wpisów1

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze