20.11.2023, 10:15Lektura na 2 minuty

League of Legends inspiracją dla G-SHOCK’a – nowa kolekcja przenosi w świat fantasy

Wiodąca marka zegarków G-SHOCK z okazji 40-lecia zaprezentowała następną, zaskakującą współpracę. Na rynku dostępne są już dwa nowe modele zegarków inspirowanych fenomenem gry League of Legends. Zegarki G-SHOCK GM-B2100LL oraz GA-110LL, zbudowane na bazie modeli GM-B2100 OCTAGON oraz GA-110, wzbudzają entuzjazm wśród miłośników gry.

League of Legends to ikona gier sieciowych, uruchomiona w Stanach Zjednoczonych w październiku 2009 roku, przyciągając ponad 100 milionów aktywnych graczy miesięcznie do września 2016 roku. Obecnie, ta gra stanowi arenę rywalizacji dla drużyn w międzynarodowych turniejach e-sportowych, gdzie gracze kontrolują postaci zwane "przywoływaczami" i rywalizują o zniszczenie bazy przeciwnika w formule 5 na 5. Jakość i dziedzictwo gry uczyniły ją znaczącym graczem na arenie e-sportowej, z profesjonalnymi ligami powstającymi na całym świecie. League of Legends jest jednak czynnikiem, który mocno wpływa też na subkulturę modową, która ceni referencje do gier w swoich stylizacjach.

Zegarek GM-B2100LL łączy w sobie esencję magii i nauki, czyli kluczowych elementów kultowej gry League of Legends.  Elementy takie jak niebieskie akcenty na wyświetlaczu oraz wskazówce minutowej są wyraźnym hołdem dla kolorystyki skrzyń Hextech, stanowiąc zarazem unikalny "skin" dla użytkownika.

6
zdjęć

Cena: ok. 5200 zł
www.casio.com

Natomiast model GA-110LL wyróżnia się designem nawiązującym do postaci Jinx znanej z gry. Kolorystyka zegarka oraz detale, takie jak pasek czy wskaźnik na godzinie 9, z subtelnym nawiązaniem do wyrzutni rakiet używanych przez Jinx, odzwierciedlają charakter tej postaci. Oba zegarki z limitowanej edycji ozdabia logo League of Legends, dodając im wyjątkowego charakteru. Dodatkowo zegarek wciąż jest wierny założeniom marki G-SHOCK. Te modele są niezwykle wytrzymałe i odporne na wstrząsy i wodę.

6
zdjęć

Dla miłośników gry League of Legends oraz entuzjastów zegarków G-SHOCK te nowe modele stanowią idealne połączenie funkcjonalności z unikalnym stylem, oddając hołd dwóm pasjom - grom wideo i modzie.

Cena: ok. 999 zł
www.casio.com


Czytaj dalej

Redaktor
Partner
Wpisów126

Obserwujących0