20
8.04.2022, 13:37Lektura na 3 minuty

Legimi przez 30 dni za darmo z kodem z CD-Action 03/2022!

Do nowego wydania CDA dołączamy kod, dzięki któremu uzyskasz pełny 30-dniowy dostęp do ogromnej biblioteki ebooków i audiobooków w serwisie Legimi.


CD-Action

Cyfrowe książki zdobywają coraz większą popularność. Można je czytać wszędzie i praktycznie na każdej platformie – pecetach, smartfonach (iOS/Android), a także, rzecz jasna, na specjalnych czytnikach. Szybko, łatwo i wygodnie. Jedyne, co może powstrzymywać fanów literatury, to ceny ebooków, często niewiele odbiegające od klasycznych wydań papierowych.

A gdyby tak za cenę jednej książki miesięcznie mieć dostęp do ponad 80 000 ebooków, audiobooków i synchrobooków(*)? Brzmi dobrze? Poznaj Legimi! To coś jak Netflix, tyle że zamiast seriali oferuje książki w postaci cyfrowej. Płaci się miesięczny abonament i czyta do woli.

Ba, na początku nie musisz nawet zapłacić ani grosza! Do CD-Action 03/2022 dołączamy kartę z kodem zapewniającym darmowy dostęp do przepastnej oferty Legimi przez 30 dni od momentu aktywacji(**).


Jak skorzystać z oferty?

Uzyskanie dostępu do Legimi jest łatwe:

  • wejdź na www.legimi.pl/kod i wpisz kod z karty dołączonej do twojego egzemplarza CDA,
  • zarejestruj się,
  • wybierz swój pakiet abonamentowy,
  • dodaj kartę płatniczą lub konto PayPal i aktywuj dostęp,
  • pobierz aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się danymi użytymi podczas rejestracji...
  • ...i już możesz cieszyć się darmowym 30-dniowym dostępem do ogromnej biblioteki cyfrowych książek!

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.


Pytania i odpowiedzi

Czy Legimi będzie działać na moim czytniku?

Wszystko wskazuje na to, że będzie. Usługa została przetestowana na następujących modelach czytników ebooków:

PocketBook: Inkpad X, Touch Lux 2-5, Color, Touch HD 3, InkPad 3, Aqua 2
InkBOOK: Calypso, Calypso Plus,  Prime HD, Lumos, Classic 2
Kindle: Voyage, Touch 7-10, Paperwhite 2-3-4, Oasis 1-3

Wymienione tu modele dają 100% pewności, że nie pojawią się żadne problemy. Nie oznacza to jednak, że na czytniku spoza tej listy nie da się skorzystać z Legimi – najprawdopodobniej będzie to możliwe.

Jakiego rodzaju ebooki oferuje Legimi?

Zdecydowaną większość dostępnej na rynku beletrystyki i literatury non-fiction. Do tego szeroki wybór tytułów popularnonaukowych i dla dzieci.

Czy po upływie 30 darmowych dni będzie można nadal korzystać ze swojego konta Legimi?

Tak, ale to już będzie się wiązało z koniecznością opłacania comiesięcznego abonamentu w wysokości od ok. 7 zł do ok. 45 zł w zależności od wybranej oferty.

(*) Synchrobooki to książki, które można czytać i słuchać na przemian. Dodatkowo sztuczna inteligencja podpowie inne podobne tytuły, które mogą cię zainteresować. Ten format eksiążki jest w Polsce dostępny tylko w ofercie Legimi.

(**) Oferta promocyjna dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z Legimi. Kod jest ważny do 31.08.2022. Uprawnia do promocyjnego (tj. bez obowiązku ponoszenia żadnych opłat) czytania w aplikacjach Legimi bez ograniczeń przez 30 dni w ramach wybranych przez użytkownika ofert subskrypcyjnych na 4 różnych urządzeniach w ramach 1 konta (smartfon, tablet, czytnik ebooków i komputer). Czytanie pobranej książki nie wymaga połączenia z internetem.


Redaktor
CD-Action
Wpisów1100

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze