7
9.09.2016, 12:39Lektura na 1 minutę

LEGO Harry Potter Collection: Jest oficjalna zapowiedź! [WIDEO]

Rubeusie Hagrid... i ty, Puszku. Nie idźcie tą drogą.


Mateusz Witczak

Raptem przedwczoraj ubolewaliśmy, że Harry Potter niby wraca na pecety i konsole, acz z pewną taką niesmiałością. W tzw. międzyczasie gruchnęła wiadomość o kolejnym powrocie "chłopca, który przeżył". I, jeżeli mogę sobie pozwolić na szczerość, jest ona równie niesatysfakcjonująca.

Pod skrzydłami Warnera powstaje remaster dwóch gier Traveller's Tales - LEGO Harry Potter: Years 1-4 i LEGO Harry Potter: Years 5-7. Odświeżona gradaptacja siedmioksięgu Rowling/filmów z Danielem Radcliffem i Emmą Watson stawi się na naszych PS4 (i tylko na PS4) już 21 października. Poza oryginalnymi grami dostaniemy wszystkie DLC (Character Packa i Spell Packa, oferujących 10 dodatkowych postaci i 5 bonusowych zaklęć) oraz oprawę dostosowaną do standardów obecnej generacji.

Naprawdę nie chcę siać defetyzmu, ale może - przez wzgląd na "Fantastyczne zwierzęta..." oraz "Przeklęte Dziecko" przyszedł czas na produkcję zupełnie nowej gry?

harry-potter-collection-duze_4bmr.jpg
Redaktor
Mateusz Witczak

Do lutego 2023 prowadziłem serwis PolskiGamedev.pl i magazyn "PolskiGamedev.pl", wcześniej przez wiele lat kierowałem działem publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3458

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze