23
8.01.2013, 17:07Lektura na 1 minutę

LEGO Marvel Super Heroes: A to jest prawdziwa "nowa gra LEGO"

Ok, umówmy się - cała ta historia z Legends of Chima to jakaś ściema... Prawdziwa "nowa gra LEGO", kolejna po świetnym LEGO Władca Pierścieni produkcja studia Traveller's Tales to, jak właśnie ujawniono, LEGO Marvel Super Heores. Ukaże się na jesieni, na wszystkich możliwych platformach nakładem wydawnictwa Warner Bros. (u nas - Cenega).


Hut

Gra LEGO Marvel Super Heroes trafiła na okładkę lutowego numeru Game Informera. Przeczytamy w nim, że scenariusz bazuje na oryginalnej historii, w której Nick Fury wzywa Iron Mana, Hulka, Thora, Wolverine'a, Spider-Mana i kilku pomniejszych bohaterów, by wspólnymi siłami powstrzymali oni Lokiego i Galactusa. Akcja gry toczyć się będzie głównie w Nowym Jorku (oczywiście w wersji LEGO), ale pojawią się również poziomu umieszczone w "ikonicznych lokacjach z uniwersum Marvela".

W całej grze pojawi się ponad 100 postaci, nad którymi będziemy mogli przejąć kontrolę. Twórcy wprost wymieniają m.in. Deadpoola, Hawkeye i Black Widow, ale biorąc pod uwagę liczbę postaci, zapewne sięgną i po mniej znanych bohaterów.  Rozgrywka będzie przypominać to, co znamy z wcześniejszych gier z LEGO, ciekawostką jest zaś to, że równo z grą do sklepów trafią klocki z serii LEGO Marvel Super Heroes. Już wiem, co chcę na tegoroczną Gwiazdkę...

Redaktor
Hut
Wpisów4059

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze