1
20.09.2023, 15:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Like a Dragon: Infinite Wealth na rozgrywce. Hawaje odwiedzimy w styczniu

Yakuza 8 AKA Like a Dragon: Infinite Wealth dostała nowy zwiastun z rozgrywką oraz ujawnioną datą premiery.

Po tym, jak Sega zdecydowanie porzuciła nazwę Yakuza na Zachodzie, wszystkie gry z serii zamierza wydawać pod szyldem Like a Dragon. Następna część o podtytule Infinite Wealth, pokazana po raz pierwszy w czerwcu, zabierze nas na Hawaje. W sam raz na powolny początek jesieni postanowiono pokazać nam nowy filmik z rozgrywką na tropikalnej wyspie.

Co prawda grafika nie robi szału (ale umówmy się, nie o nią chodzi), ale znacząco ulepszono wiele innych aspektów. Na uwagę zasługuje dopracowany walki względem mechaniki znanej z poprzedniczek. Pojawią się nowe, stereotypowo amerykańskie minigierki czy system dynamicznej pogody!

Zobaczcie poniżej:


Data premiery w styczniu

Zanurzeniu się w oceanie sprzyjać będzie ujawniona właśnie data premiery. Like a Dragon 8 ukaże się na 26 stycznia 2024 na PC, PS4, PS5, XBO oraz XSX.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów924

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane