8
14.01.2022, 12:15Lektura na 2 minuty

Logan Paul kupił karty Pokémon za 3,5 miliona dolarów. W środku znalazł... karty G.I. Joe

W grudniu youtuber poinformował swoich fanów, że kupił pudło kart z pierwszej edycji Pokémon, którego autentyczność potwierdziło zewnętrzna firma. Ostatecznie okazało się, że faktycznie kupił karty, ale nieco inne.


Patryk „Delighter” Żelazny

Logan Paul to kochający Pokémony internetowy celebryta, którego konto na YouTubie ma przeszło 23 miliony subskrybentów.

Paul 20 grudnia wrzucił post na Twittera, w którym krótko poinformował, że wydał 3,5 miliona dolarów na pudło „autentycznych”, nigdy nieotwartych opakowań z kartami Pokémon Trading Card Game z pierwszej edycji. Ich autentyczność potwierdzili specjaliści z firmy Baseball Card Exchange.

Jeszcze w grudniu fani, a także społeczność skupiona wokół karcianki zaczęli zwracać mu uwagę, że zawartość pudła może nie być prawdziwa. Jak jednak tłumaczył youtuber, karty kupił głównie dlatego, że zostały zatwierdzone przez BCE, w innym przypadku nie zdecydowałby się na taki krok.

Paul wyruszył w końcu wraz z przedstawicielem BCE do Chicago w celu sprawdzenia autentyczności kart. Po otworzeniu kartonu wszyscy obecni byli zachwyceni tym, co zobaczyli. Przez krótką chwilę.

Jedna z osób obecnych przy otwieraniu dostrzegła, że znajdujące się w kartonie pudełka są zbyt spuchnięte. Po porównaniu go z innym, tym razem autentycznym, stało się jasne, że coś jest nie tak.

W końcu podjęto decyzję o otworzeniu opakowań i upewnieniu się, że w środku rzeczywiście znajdują się Pokémony. Paul znalazł wewnątrz karty... tyle że G.I. Joe. Zaznaczmy: zdecydowanie niewarte 3,5 miliona dolarów.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Z zawodu praktykant, z powołania pisarz. Z grami związany od przeszło 18 lat. Jak to się mówi: miłość od pierwszego uruchomienia "kulek".

Wpisów47

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane