Lollipop Chainsaw – „Poszłam do szkoły, a tam wszyscy zombie”. Zwiastun na premierę! [WIDEO]
![Lollipop Chainsaw – „Poszłam do szkoły, a tam wszyscy zombie”. Zwiastun na premierę! [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/c12521d3-54b4-42dc-a498-68cde3264414.jpeg)
"Ona jest brutalna, ona nie ma litości, ona jest zabójcza". A przy tym - jest również cholernie sexy. Juliet Sterling zadebiutowała już w USA w grze Lollipop Chainsaw (premiera w Europie - w najbliższy piątek), a jeśli wciąż zastanawiacie się, czy warto zaprzyjaźnić się z tą cheerleaderką/łowczynią zombie, być może przekona was do tego zwiastun premierowy tej produkcji.
O Lollipop Chainsaw pisaliśmy już wczoraj, odpowiadając na wasze pytania związane z tym tytułem – TUTAJ.
A zwiastun premierowy – poniżej:
Czytaj dalej
-
Steam z wielką wyprzedażą boomer shooterów. Zgarnij Blood: Fresh Supply, Shadow...
-
Nowa łatka do Baldur’s Gate’a 3 ucieszy posiadaczy Steam Decka....
-
Więcej japońskich SUV-ów, Gran Turismo 7 wytrzyma. Wyścigi Polyphony...
-
W Dooma można już grać na e-papierosie. Kultowa strzelanka dopisuje kolejne...
10 odpowiedzi do “Lollipop Chainsaw – „Poszłam do szkoły, a tam wszyscy zombie”. Zwiastun na premierę! [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Ona jest brutalna, ona nie ma litości, ona jest zabójcza. A przy tym – jest również cholernie sexy. Juliet Sterling zadebiutowała już w USA w grze Lollipop Chainsaw (premiera w Europie – w najbliższy piątek), a jeśli wciąż zastanawiacie się, czy warto zaprzyjaźnić się z tą cheerleaderką/łowczynią zombie, być może przekona was do tego zwiastun premierowy tej produkcji.
Zwiastun jak z „Machete”. 😀
Hut zdublowałeś temat 😀
@CEDRIUS – sam się zdublował, kiedy serwer się przytka, czasem dzieją się takie rzeczy 🙁
Poziom absurdu jest… absurdalny 🙂 |Chylę głowę przed stylizacją ale zostanę jednak przy Kratosie.
AaaaaAAaahm a motha-frickin zombeeEEEeeeeh!!!!!!!!! T-Pain zombie był najlepszy +_+
Zimos?
Czemu nie na PC ;(
Grzecho75- Czemu nie ma na PCBo na pc twórcom się nie opłaca bo w pc jest piractwo i pses to twórcy mają straty a na konsolach jest mniejsze piractwo i są zyski.
Gra mierna ale bardzo podobała mi się reakcja feministek. Wzorowy trolling.