28
24.06.2024, 13:54Lektura na 2 minuty

Mamy ją! Książka „Gry, które trzeba znać” jest już w naszych rękach. A niebawem będzie w Waszych!

W końcu nadszedł ten dzień. Pierwsza książka CD-Action wyskoczyła z drukarni i trafiła do magazynu oraz biura. Przygotowaliśmy dla was kilka fotek oraz garść istotnych informacji.


CD-Action

Jeszcze nie zamówiliście swojego egzemplarza książki? Nic się nie stało – nadal możecie to zrobić poprzez sklep CD-Action. „Gry, które trzeba znać. Od GTA V do Baldur’s Gate III” to szczegółowy przegląd ponad 180 gier pecetowych i konsolowych wydanych w latach 2013-2023. To nie byle jaka broszurka, tylko solidna kniga licząca 400 stron wypełnionych po brzegi fantastyczną treścią. Oczywiście nie zabrakło też wysokiej jakości ilustracji, kolorowej oprawy wizualnej oraz twardej okładki. Zresztą, co my będziemy pisać – po prostu zobaczcie to sami!

4
zdjęć

Robi wrażenie, prawda? Przyznamy szczerze, że my jesteśmy zachwyceni efektem końcowym. Oczywiście zależy nam na tym, abyście otrzymali swój egzemplarz w jak najlepszym stanie. W związku z tym potrzebujemy jeszcze kilku dni, aby zafoliować książki, a następnie dopasować opakowania precyzyjnie pod jej wymiar. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że trafi do was produkt niezniszczony, bez pozaginanych krawędzi i innych uszkodzeń. Dlatego też prosimy was o jeszcze chwilę cierpliwości – oficjalną wysyłkę rozpoczynamy 1 lipca i sukcesywnie w kolejnych dniach będziemy realizować wasze zamówienia.

Macie pytania? Świetnie! Spotkajmy się 27 czerwca (czwartek) o godzinie 19:00  na Facebooku. Tam wystartujemy z transmisją na żywo i sesją Q&A. Wówczas opowiemy o tym, co znajdziecie w „Gry, które trzeba znać. Od GTA V do Baldur’s Gate III”, ale także rozwiejemy wszelkie wątpliwości i po prostu chętnie z Wami pogadamy. Zapraszamy do udziału w lajwie!


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1126

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze