3
29.09.2021, 11:12Lektura na 1 minutę

Marvel’s Guardians of the Galaxy: Walka, eksploracja i inne elementy rozgrywki [WIDEO]

Wygląda to całkiem nieźle.


Rafał „hraboll” Pieczka

Eidos Montreal (opiekunowie marki Deus Ex) wreszcie zabrało się za prezentację najistotniejszych elementów nadchodzącego Marvel’s Guardians of the Galaxy. Nie zrozumcie mnie źle, przerywniki filmowe są ładne, ale fajnie jest zobaczyć choćby strzępki faktycznej zabawy. Te drugie zostały wkomponowane w najnowsze zwiastuny. Patrick Fortier, starszy projektant rozgrywki, wywołał do tablicy nie tylko system walki (razem z specjalnymi umiejętnościami głównych postaci), ale też inne elementy przygody, w tym eksplorację różnorodnych środowisk, stopniowy rozwój zdolności, system craftingu czy wreszcie kosmetyczną kustomizację.

Przypomnę, że interaktywni Strażnicy Galaktyki to całkowicie nowa, oryginalna opowieść. Mamy tu nawet świeżutkie spojrzenie na tzw. origin story w odniesieniu do kluczowych postaci. Eidos chciało stworzyć coś, co będzie ciekawym, zaskakującym i wciągającym doświadczeniem, nawet dla oddanych fanów marki, którzy znają wszelkie niuanse uniwersum. Oczywiście w grze nie zabraknie dobrej muzyki. Usłyszymy najprawdziwsze klasyki z lat 80. ubiegłego wieku. Na liście wykonawców znajdziemy choćby zespoły Iron Maiden, KISS oraz New Kids On The Block.

Marvel’s Guardians of the Galaxy trafi na pecety, PS4, PS5, Xboksa One i Xboksa Series X/S i Switcha (granie w chmurze) już 26 października.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane