4
22.02.2024, 09:45Lektura na 2 minuty

Marvel’s Spider-Man 2: Szczegóły dużej aktualizacji z Nową Grą+ i specjalnymi strojami

Każdy fan Marvel’s Spider-Man 2 będzie mógł rozpocząć rozgrywkę od nowa, odblokowując jednocześnie nowe, wcześniej nieobecne w produkcji rzeczy.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Marvel’s Spider-Man 2 stał się jednym z największych hitów wśród gier ekskluzywnych Sony. Na tyle poważnym, że zyskał miano najszybciej sprzedającej się produkcji PlayStation Studios w historii. Mało tego, pajęczakowi udało się pokonać Lariana i Baldur’s Gate 3 podczas D.I.C.E Awards pod względem liczby zdobytych statuetek. Takie sukcesy najlepiej celebrować dalszym wsparciem gry, prawda?

I tak się składa, że Insomniac Games ma coś na tę okazję przygotowane. Najnowsza aktualizacja do Marvel’s Spider-Man 2 zaoferuje długo oczekiwane nowości. Przede wszystkim gracze otrzymają możliwość rozegrania od nowa fabuły w ramach Nowej Gry+. W tym trybie zawarto również tzw. poziomy ostateczne, za których pokonanie możemy otrzymać między innymi nowe stroje dla Petera oraz Milesa.

A skoro powiedziałem o strojach, to muszę wspomnieć, że Insomniac Games w nadchodzącej aktualizacji nawiązało współpracę z Gameheads – organizacją wspierającą młodych pracowników (przede wszystkim tych o odmiennym kolorze skóry), którzy mierzą się z trudnościami na branżowym rynku pracy. W ramach współpracy przygotowano do Marvel’s Spider-Man 2 specjalne płatne stroje. Dochód z nich zostanie w pełni przekazany na misję organizacji Gameheads.

To nie wszystko, co znajdziemy w nowej aktualizacji. Insomniac Games szczególnie podkreśla wprowadzenie nowych ustawień dostępności. Do produkcji trafi między innymi audiodeskrypcja oraz czytnik ekranowy, jednak to nie są wszystkie zmiany i usprawnienia. Ustawienia dostępności w Marvel’s Spider-Man 2 można nazwać aktualizacją w aktualizacji, o której możecie więcej przeczytać tutaj. A jeśli chodzi o całego patcha, to mogę oddelegować was na bloga PlayStation, gdzie twórcy dokładnie opisali szczegóły.

Najnowsza aktualizacja do Marvel’s Spider-Man 2 będzie dostępna od 7 marca. W produkcję zagracie wyłącznie na PS5.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów332

Obserwujących4
Marvel's Spider-Man 2
Ocena redakcji
9
Ocena użytkowników
6.3
Platformy
PS5
Gatunek
-
Producent
Insomniac Games
Marvel's Spider-Man 2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze