1
8.08.2022, 11:15Lektura na 2 minuty
GaleriaPlotka

Marvel's Spider-Man Remastered: Wyciekły screenshoty z wersji na PC

Garstka obrazów na urozmaicenie czekania na premierę.


Patryk „Delighter” Żelazny

Do premiery zremasterowanej wersji Marvelowego Spider-Mana na PC zostały już zaledwie 4 dni, o czym była mowa na przykład w najważniejszych premierach sierpnia. Znamy też już cenę i wymagania sprzętowe, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na odpowiednią cyferkę w kalendarzu. Aby to troszeczkę umilić, z przyjemnością prezentuję wam przeciek screenshotów. Oprócz samego gameplayu, trochę ustawień graficznych i mapowania klawiszy, choć tego nie ma akurat za wiele. Zresztą przekonajcie się sami.

W tym przypadku screeny trafiły najpierw na Twittera, ale miały zostać zdjęte przez Sony. Na Reddicie najwidoczniej są bezpieczniejsze.

Warto przypomnieć, że wraz ze zbliżającą się premierą, macie coraz mniej czasu na odzyskanie części pieniędzy, jeśli już zdążyliście zakupić remaster Spider-Mana na Steamie. Valve przyznało się, że cena 299 złotych była błędna. Jeśli właśnie tyle zapłaciliście, to możecie odzyskać z tego 40 złotych. W tym celu wystarczy anulować i założyć je ponownie.

Czas na to macie tylko do 12 sierpnia, bo to właśnie wtedy Marvel's Spider-Man Remastered będzie mieć swoją premierę na pecetach.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów538

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane