81
10.10.2011, 10:35Lektura na 1 minutę

Mass Effect 3: Australijski magazyn ujawnia tryb multiplayer! [UPDATE]

To już niemal pewne – redakcja australijskiego pisma PC PowerPlay ujawniła, że w kolejnym numerze magazynu pojawią się pierwsze konkretne informacje o multiplayerze w Mass Effect 3!


Piotrek66

Redakcja magazynu ujawniła okładkę następnego numeru pisma, który ukaże się 27 października. A na niej dumnie widnieje informacja o trybie multi w Mass Effect 3. Jak czytamy:


Multiplayer nadchodzi w Mass Effect 3. Walcz razem z przyjaciółmi, gdy galaktyka staje na skraju wojny.


Ponadto, jak pisze redakcja PC PowerPlay:


To prawda – w Mass Effect 3 pojawi się multiplayer! Udaliśmy się do siedziby BioWare w Edmonton, by pograć w obecny po raz pierwszy w serii tryb sieciowy i porozmawiać z producentem cyklu, Caseyem Hudsonem, o decyzji dotyczącej implementacji multi w tej epickiej bitwie o galaktykę.


Niedawno magazyn Xbox World 360 zdradził, że w kolejnym numerze zapowie „nową, zabójczą funkcjęMass Effecta 3, a sklep z RPA ujawnił istnienie kodu „online multiplayer pass”.

[UPDATE]: Rewelacje dotyczące multi potwierdziła redakcja magazynu Official Xbox Magazine. Informacje o trybie sieciowym mają pojawić się w nowym, grudniowym wydaniu pisma, który do kiosków trafi 18 października.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze