512
26.06.2012, 08:00Lektura na 2 minuty

Mass Effect 3: Extendend Cut - Rozszerzony finał już dziś. Lepszy niż oryginał? [SPOILER]

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą studio BioWare zamierza dziś wieczorem udostępnić darmowe DLC do Mass Effecta 3 wyjaśniające niedopowiedzenia i luki, które w opinii graczy znalazły się w oryginalnym zakończeniu tej produkcji. Jak wam podoba się rozszerzony finał przygód Sheparda? UWAGA – możliwe spoilery!


Piotrek66

Extendend Cut przynosi ze sobą nowe sceny i przerywniki filmowe, kończąc tym samym wielką aferę, jaka wybuchła po premierze Mass Effecta 3 (na to przynajmniej liczą twórcy gry - choć wiedzą, że i tak wszystkich nie zadowolą - TUTAJ). Czy jednak wypuszczone DLC satysfakcjonuje graczy? Czy satysfakcjonuje was? W tym miejscu możecie rozmawiać na ten temat. 

Już graliście? Dodatek odpowiada na większość waszych pytań? Głosujcie w ankiecie – TUTAJ.

Swoją opinię możecie zostawić także w komentarzach. Uwaga – choć we wstępie do newsa znajduje się ostrzeżenie przed spoilerami, rozmawiając o nowej końcówce miejcie szacunek dla graczy, którzy być może jeszcze w nią nie zagrali. 

Przypominamy - dodatek ukazuje się dziś, 26 czerwca, na PC i Xboksie 360. W Europie posiadacze wersji na PS3 muszą poczekać do 4 lipca. Po zainstalowaniu dodatku w katalogu z zapisanami stanami gier pojawi się jeden o nazwe "Legend", którego wczytanie przeniesie nas do momentu tuż przed atakiem na bazę organizacji Cerberus, rozpoczynającego całą sekwencję finałową. W jej trakcie będziemy mieli okazję do podjęcia kilku wyborów, które wywrą wpływ na ostateczną wersję zakończenia – by zobaczyć wszystkie wersje, trzeba więc będzie Extended Cut rozegrać kilka razy. 

[UPDATE]

Wersja X360 powinna już być dostępna!

[UPDATE]:

Wersja PC-towa właśnie pojawiła się na Originie!

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze