28.08.2011
Często komentowane 109 Komentarze

Mass Effect 3: Wybory na fryzurę FemShep zakończone. Wygrała…

Mass Effect 3: Wybory na fryzurę FemShep zakończone. Wygrała…
Zakończyło się głosowanie na fryzurę żeńskiego Sheparda, który będzie promował Mass Effecta 3. Zgodnie z oczekiwaniami fanów, zwyciężyła dziewczyna z włosami koloru...

rudego.

Zwyciężczyni zdobyła 19576 głosów. Na drugim miejscu uplasowała się wersja z czarnymi włosami, która uzyskała wynik na poziomie 12838 „lajków”. Na trzeciej pozycji mamy brunetkę (5574), a na czwartej blondynkę (5436).

Ruda pani Shepard zagości w materiałach promocyjnych Mass Effecta 3 oraz na okładce edycji kolekcjonerskiej gry. Będzie też domyślną postacią w wariancie żeńskim.

109 odpowiedzi do “Mass Effect 3: Wybory na fryzurę FemShep zakończone. Wygrała…”

  1. Zakończyło się głosowanie na fryzurę żeńskiego Sheparda, który będzie promował Mass Effecta 3. Zgodnie z oczekiwaniami fanów, zwyciężyła dziewczyna z rudymi włosami.

  2. Wolałem czarną ;(

  3. Ludzie to gustu wcale nie mają;(

  4. Super xD Ciekawe czy można zmienić postać po zaimportowaniu save’a.

  5. You know, who do this the best? Redheads! ^^

  6. Całe szczęście że jest edytor… Ten kolor jest po prostu ohydny, gorsza byłaby tylko blondynka.

  7. @Krzychu2400: Ja wolałem brunetkę, ale spoko, czarne fajne babki.

  8. Ja czekam twardo na kolekcjonerkę mam tylko nadzieje że nie wyskoczą z jakąś ceną z kosmosu.

  9. Przyznaję, że jak robię kobiece postacie w RPG’ach to zazwyczaj rudzielce tworzę ^^

  10. a co z blondi, był wczesniej news chyba kiedyś że wygrała blondyna, łeee, mężczyźni wola blondynki…

  11. Wolałem tą: http:img40.imageshack.us/img40/6043/femshep01.jpg Ale przynajmniej zwyciężczyni nie będzie blond.

  12. Ekhem… a czym się różni brunetka od „wersji z czarnymi włosami”? Powiedzieć? Otóż dokładnie tym samym, czym blondynka od wersji z włosami koloru blond. Czyli niczym. Kobiety o czarnych włosach nazywamy brunetkami, z kolei te mające włosy brązowe/kasztanowe (w każdym razie ciemne, ale nie czarne) – szatynkami. Panie Piotrek66, masz pan błąd w newsie ;]. A co do tematu – mnie osobiście najbardziej podoba się brunetka (czyli – powtarzam – pani komandor o czarnych włosach).

  13. Taki problem wykorzystać w materiałach promocyjnych Panią Shepard z jedynki i dwójki?

  14. co wy chcecie? Rude o zielonych oczach są sexy :3

  15. Wygrała ruda, no i bardzo prawidłowo. Tylko dobrze, że pan Shepard nie jest rudy, bo bym nie grał tym podczłowiekiem.

  16. worldinconflict 28 sierpnia 2011 o 11:19

    kubica4ever, ja tez nie wiem, czemu nie chca ;D?

  17. Dziwny wybór. Według mnie najlepsza była brunetka.

  18. @Priest – ooo stary czytasz mi w moich najskrytszych myślach 😛

  19. A mnie się najbardziej spodobała blondynka. Tak na marginesie to blond jest w świecie Mass Effect rzadkim kolorem włosów, ponadto Kahlee Sanders też miała blond włosy ^^

  20. A jak będzie wyglądał standardowy male Shepard ? Tak samo jak w 1 i 2 ?

  21. Jak dla mnie powinien być inny „hair style”oraz kolor myślałem że będzie to wyglądało trochę inaczej:P

  22. @Ruizer|A jak ma wyglądać 😉 Pewnie, że tak samo, zresztą wystarczy pooglądać gamepley lub tapetę z nim 😀

  23. Dobrze, że Shepard jest facetem.

  24. A co do FemShep (dziwnie to brzmi ;P) to rudy kolor ma ostatnio jakieś powodzenie więc pewnie dlatego właśnie ta Shepard wygrała. Mi tam lotto i tak gram facetem 🙂 Ale chyba blondynka była lepsza, ruda najmniej mi się podobała z nich wszystkich.

  25. Kubica najprawdopodobniej dlatego, że była po prostu słaba. Co jak co ale w mass effectach nie udało mi się stworzyć żadnej porządnej kobiety i z tego co widziałem w sieci niewielu się udało.|W dwójce wyglądała już trochę lepiej ale i tak jedyne co zmieniłem to włosy na czarne i oczy na czerwone ;p|Myślę, że to był dobry wybór, ale i tak będę kontynuował moją mroczną shepard więc wygląd na okładce i domyślny w grze mało mnie obchodzi.

  26. Co Ci amerykanie maja do tych rudych?! Czemu ciemna albo brunetka nie mogla wygrac?

  27. Na drugim miejscu uplasowała się wersja z czarnymi włosami a na trzecim brunetka. Czym różnią sie te kolory włosów???

  28. @Darkmen |Myślałem że skoro FemShep ma nową twarz to male Sheparda też to spotka ;/|Nie oglądałem trailerów i tapet ale teraz to nadrabiam.

  29. @edwin20|Brunetka-brązowe, czarne-czarne.

  30. To oczywiste o/

  31. Nie od dzisiaj wiadomo, że co rude to fałszywe. Shepard i tak jest facetem, sorry gals.

  32. Shepard man i tak rządzi 🙂

  33. To chyba dobrze, nie? :3

  34. ej ona ma jeszcze piegi 🙂

  35. Po o takich ruch wokol kilku pikseli 0,o ??? Zamiast tworzyc idealne kobiety w grach polecam poszukac w realnym swiecie 😀 Murzynka w rozowym afro to by bylo cos.!

  36. Jestem gościem dlatego gram gościem,ale za drugim przechodzeniem gry mógłbym pograć laską.

  37. @edwin20|Chyba chodziło im o brązowy kolor włosów 🙂 Ktoś strzelił pomyłkę 😛

  38. @Kaszub23|Zaangażowanie potencjalnego nabywcy w ”pracę twórczą” nad produktem w celu związania z marką i zachęcenia go do ocenienia swojego wyboru w grze poprzez jej kupno.

  39. nie lubią grać w grach RPG facetem – jest to nudne 😀 DO tego patrzenie się przez większą część gry na dupę swojego bohatera jest lekko dziwne… Co innego tyłeczek bohaterki 😀

  40. Głosowałem na rudą dlatego, bo domyślna Pani Shepard z 1 i 2 była właśnie ruda. Tradycji musiało stać się zadość! 🙂

  41. tera będę musiał jakoś odtworzyć tą twarzyczkę w jedynce lub dwójce

  42. @Enough – o stary wiesz co dobre, kręcące tyłeczki bohaterek. Jakoś zawsze mi kamera na dól leciała, aby popatrzeć – tak odruchowo 😛

  43. Ta ruda przypomina mi jednego kolegę z klasy w podstawówce. Kobieca to ona nie jest.

  44. Gingers have no soul.

  45. Żeby było jasne na kogo głosowałem; http:www.facebook.com/photo.php?fbid=2323082364375&set=o.85811091644&type=1&theaterDlaczego? Bo wygląda jak skin head. 😀 Damski ^^.

  46. @Amigos|To nie jest Shepie, młoda i głupia tancerka go-go, ale pani komandor Shepard- ratuje Ziemię, kumpli, wszechświat i własny tyłek, więc nie ma czasu na prysznic. A zarobione pieniądze wydaje na spluwy, a nie na SPA i kosmetyki.

  47. @Regnar – jak dla mnie to ona wygląda jakby była chora albo przedawkowała dragi. Taki wygląd nastoletniej zbuntowanej ćpunki która uciekła z domu i żyje teraz na ulicy. Nie wygląda na osobę która może wpłynąć na losy galaktyki 🙂

  48. naaaaaajsssss

  49. IMO Chyba tylko blondynka była od niej lepsza. Tak czy inaczej, redheads górą!

Dodaj komentarz