1
5.03.2024, 13:30Lektura na 1 minutę

Mass Effect: Zapowiedziano planszówkę na podstawie hitu BioWare

Fani przygód Shepard(a) i jego / jej ekipy mają powody do radości.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Modiphius Entertainment, studio stojące za takimi planszówkami jak Dune: Adventures in the Imperium czy Fallout: Factions, wzięło się za kolejną słynną markę, przygotowując grę na podstawie Mass Effecta. Odpowiadają za nią Eric Lang, Calvin Wong oraz Tze Loon. 


Kampania pozwala na wielokrotne powtórzenia rozgrywki i zapewnia różne doznania za każdym razem. Historia i AI ewoluuje razem z nami oraz reaguje na podejmowane przez gracza akcje – nasze wcześniejsze decyzje zaważą na późniejszych etapach misji. Zbierz ekipę Shepard(a), wzmacniaj jej ich cechy oraz moce, a potem rozwijaj ich jeszcze bardziej poprzez misje związane z każdym kompanem.


Modiphius Entertainment

Akcja gry rozgrywa się w tym samym czasie, co Mass Effect 3. Rozpoczyna się na pokładzie Normandii, gdzie gracze starają się odepchnąć atak Żniwiarzy. W zestawie dostępne będą 32-milimetrowe miniaturki, w tym dwie wersje Shepard(a), Liara, Tali, Wrex i tak, spokojnie, Garrus też. 

Jeżeli chcecie być na bieżąco z kolejnymi wiadomościami dotyczącymi gry, możecie zapisać się do newslettera na stronie Modiphius Entertainment. Tytuł nie zostanie zrealizowany przez crowdfunding, zamiast tego wydaniem zajmie się firma Asmodee. Premiera zapowiedziana jest na na ten rok. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów519

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze