08.09.2012
Często komentowane 60 Komentarze

McPixel: Polska gra niezależna promowana przez… piratów

McPixel: Polska gra niezależna promowana przez… piratów
Avatar photo
Piraci promujący grę? Niechlubny serwis The Pirate Bay ruszył z akcją, w trakcie której można za darmo pobrać niezależną przygodówkę McPixel – produkcję autorstwa… Polaka.

Mikołaj Kamiński, znany szerzej jako Sos Sosowski, nawiązał współpracę z The Pirate Bay. Na stronie głównej „Zatoki Piratów” pojawiła się reklama gry McPixel i nietypowej akcji – tylko przez weekend można pobrać za darmo „piracką” wersję produkcji, korzystając z torrentów. Jeśli jednak spodoba nam się przygodówka Polaka, możemy zapłacić za nią, tyle ile chcemy – zarówno dolara, jak i milion dolarów.

Jeśli chcecie wziąć udział w akcji, udajcie się pod TEN adres.

60 odpowiedzi do “McPixel: Polska gra niezależna promowana przez… piratów”

  1. Piraci promujący grę? Niechlubny serwis The Pirate Bay ruszył z akcją, w trakcie której można za darmo pobrać niezależną przygodówkę McPixel – produkcję autorstwa… Polaka.

  2. haha jestem Piratem >:)

  3. Ludzie, głosujcie na nią na Steam’ie!!! Gra jest super, polecam obejrzeć walkthroug pewdiepie’a.

  4. Nom Pewdiepie się przy niej świetnie bawi 😀

  5. @Supermiszczu Przypadkiem wpadłem na jego kanał i obejrzałem właśnie jak gra w McPixel. Dobry gościu 😀

  6. @Supermistrzu Głos poszedł 😉

  7. Lepiej niech nie robią nic legalnego bo zamkną ich jak megavideo

  8. Kto chce wesprzeć produkcje, może na nią głosowac na Steam Greenlight

  9. Ciekawe, jak nasz kochany piotruś tak szybko to wyczaił 😉

  10. Kupiłem za $0,01 na stronie. Daje on wersje DRM-Free na PC / Mac / Linux, soundtrack .mp3 i .flac, dokumentacja: developer’s guide i player’s guide oraz kluczyk na grę w platformie Desura. Tylko brać. A gra bardzo fajna. Ukończyłem bo krótka, ale warta nawet $5. IMO mocne 8/10.

  11. Na TPB powstał specjalny kącik gdzie można się promować. Są to muzycy, twórcy filmów, a teraz także i gier. TPB nie jest zły.

  12. Nie chce mi się w to grać, ale ta gra jest tak wciągająca, że muszę 😛

  13. Świetnie chciałem zawsze zagrać od pojawienia się materiału na golu. Gre mozna kupic tez za 0.01 $ jak cos 😀

  14. Oglądałem z radością odcinki PewDiePie’a z tego, a nie wiedziałem że to polskie ;o To tym powinniśmy się chwalić, nie żadnym wiedźminem czy bulletstormem 😀

  15. 😀 Ściągacie gre. Płacicie ile chcecie. A potem patrzycie na swoje puste konta I zwirusowane kompy:D Hehe nieźle by było…

  16. Nikt nie wchodzi na stronę, jednak wszyscy wiedzą 😉

  17. Piraci? Tą grę wystarczająco wypromował PewDiePie…

  18. Miło by było jakby po dostaniu się gry na Steam dostalibyśmy również key’a na Steam.

  19. Gra jest świetna, wymaksowałem 1 świat i leje w gacie ze śmiechu xD

  20. heh ;D wiedziałem o grze od PewDiePie a nie z tpb 🙂

  21. A JA WIDZIAŁEM JAK KRZYSIEK W TO GRA NA GOLU I SIE NIE CHWALE!!!

  22. Nie rozumiem. Wg danych torrent jest już na stronce już od miesiąca. Czyli wszystko pobrane do tego czasu to piraty, przez te 2 dni legalnie, potem znowu piraty… Ej, wchodzicie na TPB? WSZYSCY MACIE BANA(NA)!

  23. A wy dalej nie pojmujecie o co w tym chodzi… To jak youtube, z tymże TPB dziennie odwiedza więcej ludzi niż pojedyncze konta nawet jakiś całkiem popularnych pajacy. Darmowa reklama, a poza tym piraci to nie tylko darmozjady ( bo kopiowanie jak dla mnie nie jest kradzieżą – i walcie się wszyscy moralniacy…). Gostek ma reklamę i na 100% zarobi na tym więcej niż z reklamy na tej stronie, za którą by musiał wybulić.

  24. Większą promocję niż TPB robi PewDiePie 🙂

  25. „The Pirate Bay ruszył z akcją, w trakcie której można za darmo pobrać niezależną przygodówkę McPixel”|Przecież TPB to i tak jedna wielka akcja darmowego ściągania gier…

  26. @mad0mat|Piraci to darmozjady.|moralniak

  27. TrollingStones 9 września 2012 o 06:27

    ferment- zgadzam się w 100% 😀

  28. Zgadzam się z fermentem. Sam oglądam! 😀

  29. dragonrider01 9 września 2012 o 07:23

    Dla gry to świetna reklama bo większość piratów nawet jak nie zapłaci, to w ramach podziękowania „lajkną” grę na steamgreenlight. Zresztą popatrzcie sobie na komentarze pod torrentem 😛

  30. Na OMFGcata Jesse Cox zrobił bardzo fajne serie filmikow własnie z MaxPixielem. Ale że to dzieło naszego rodaka.. dopiero teraz dotarło to do mnie 😀

  31. @mad0mat naprawdę według Ciebie pobieranie materiałów z internetu to nie kradzież? Zawsze zastanawiam się czy tacy jak „Wy” naprawdę nie widzą zależności między popytem a opłacalnością produkcji? Jak nagle świat zalegalizowałby piractwo…to w jakie gry byś grał? Flash na 2 levele? Filmy oglądał byś niezależne od „artystów”, a książki byłyby do czytania odpłatnie tylko w bibliotece…rozumiem że bez darmowego niemieckiego porno niektórym kuśka uschnie ale naprawdę głowa to nie pojemnik na galaretkę.

  32. Kiedy na Steamie?

  33. Gabe? Dlaczego zablokowałeś możliwość głosowania na McPixel w Steam Green Light 🙁 ?

  34. PewDiePie zrobił z tego lets playa

  35. @Wuwu1978 o czym ty mówisz?

  36. @Wuwu1978 bo na GreenLight gry mogą tylko wrzucasz twórcy a nie fani i tak samo jak było z BF3 że wiadomo że BF3 nie wyjdzie na steam bo ma origin ale jakiś fan wysłał BF3 na GreenLight i przyjęli na Green ale potem usunęli i pewnie tak samo było z McPixel że to fan wysłał tą grę a nie twórca gry w GreenLight mogą tylko wysyłasz twórcy nie fani.

  37. Oglądając jak pewdie gra w tą grę zastanawiałem się gdzie rodzą się ludzie na tyle szaleni by zrobić coś takiego. Teraz już wiem.

  38. McPewDie!

  39. @arturdzie – akurat McPixela na Steama wrzucał sam Sos (było na stronie głównej tego Greenlighta, a jako, że polubiłem tą grę [oglądając ją jedynie u PewDiePie] to na nią zagłosowałem). Może McPixel będzie pierwszą grą „Greenlightową” i temu ją usunęli? A może to właśnie przez promocję na TPB Steam ją usunęło… ja tam bym wolał, żeby to jednak była ta pierwsza opcja 😉

  40. W sumie, nie wiem po co ta panika, na Steamie dalej istnieje ta gra… więc nie rozumiem, czemu @Wuwu1978 tak zareagował -,-

  41. Tkaże potwierdzam, że gra jest na GreenLight cały czas i można na nią głosować, @Wuwu1978 oraz @arturdzie są w błędzie. Co więcej, warto na nią zagłosować bo gra jest naprawdę przednia:)

  42. Ta gra to tylko reklamówka thepiratebaya nic ciekawego

  43. Jaka reklamowka? @-@|To normalna ra,z absurdalnym humorem i maaaasaaaa odniesien do innych gier filmow itp,zagralem na PC,i kupilem na Androida,wlasnie szukalem czegos na telefon ;p

  44. Jak przejsc poziom space invaders na 100%?

  45. NataliaMaczko 9 września 2012 o 17:28

    „Niechlubny serwis”? Zależy dla kogo.|”Piraci to darmozjady”. – patrz wyżej.@ferment nie przejmuj się takimi ludźmi. Koleś pewnie ileś tam lat temu popierałby niewolnictwo, bo też było legalne. Myśli, że jak coś takie jest wobec obecnego prawa to jest absolutnie dobre. Zero jakiegokolwiek myślenia i tyle.@woocash87|Obecnie zależy jakich materiałów. |Właśnie przez takich jak ty, popierających chore systemy np. monetarny, ten świat dziczeje coraz bardziej.

  46. NataliaMaczko 9 września 2012 o 17:28

    To sam proces tworzenia powinien być nagrodą. Mamona jest zbędna, bo tworzy chore podziały.|Myślisz, że po zniesieniu SM czy piracta nagle przestaną wychodzić dobre gry? Mylisz się i to grubo.

  47. NataliaMaczko 9 września 2012 o 17:29

    Spójrz na scenę napisową, tam każdy robi napisy za darmo i niejednokrotnie efekt jest duzo lepszy niż tych płatnych „profesjonalistów”. Dlaczego inaczej miałoby być z grami?|Pasja zawsze wygrywa, choć, jak widać, jeszcze nie wszyscy to zrozumieli i, przede wszystkim, do tego dojrzeli. Ale to tylko po części ich wina, po części też złego wychowania.

  48. Bonusowe zakończenie w demie przekonało mnie do kupna pełnej wersji. Pan McPixel musi BARDZO lubić PS3:]

  49. A może może mój głos już podliczyło? Chyba tak. Przepraszam za zamieszanie. A ten, kto jeszcze nie głosował: MARSZ NA GREEN LIGHT 🙂 .

  50. Zagrałem kilka pierwszych etapów (z wersji „demo”, do której jest link ze strony autora) i moim zdaniem jest to prawie w ogóle nie śmieszne i żenujące. Nie lepiej zagrać w jakieś faktycznie bardziej zabawne i ciekawe point & clicki jak Monkey Island, The Next BIG Thing i masę innych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *