21
31.08.2012, 08:09Lektura na 1 minutę

Medal of Honor: Warfighter ? Snajper ujawnia kulisy swojej pracy, a MOH bije rekord sprzedażowy [WIDEO]

Co prawda nie ma faktycznej potrzeby zmieniać głosu "operatorów", którzy zakończyli już służbę, ale twórcy Warfightera po raz kolejny wykorzystują ten patent w promocji kolejnego Medal of Honor. Rozpoczyna się seria filmów z udziałem żołnierzy reprezentujących kolejne klasy dostępne w multiplayerze. Na pierwszy ogień – Snajper.


Hut

Zanim film jeszcze jedna informacja – polski oddział EA ogłosił, że Medal of Honor: Warfighter pobił rekord zamówień przedsprzedażowych wszystkich gier... w serii Medal of Honor. Ten historyczny fakt postanowiono celebrować informacją o nowym bonusie dostępnym dla osób, które zamówią grę przed premierą (dotyczy to zamówień już złożonych i przyszłych – ale uwaga tylko do wyczerpania bliżej nieokreślonych "zapasów") – to limitowane metalowe pudełko z wizerunkiem żołnierza GROM (na zdjęciu obok).

W związku z tym lista wszystkich bonusów do preorderów wygląda obecnie następująco: dostęp do beta testów Battlefield 4,
limitowane metalowe pudełko z wizerunkiem żołnierza GROM, wcześniejszy dostęp do zwiadowcy GROM (tryb multiplayer), wcześniejszy dostęp do snajpera U.S. Navy Seal (tryb multiplayer), wcześniejszy dostęp do zwiadowcy Delta Force (tryb multiplayer).

No, to jak już sobie pogadaliśmy – o to [BASOWY GŁOS ON] zwiastun o ciężkiej pracy snajpera [BASOWY GŁOS OFF]:


 

Redaktor
Hut
Wpisów4059

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze