05.04.2011
6 Komentarze

Michael Jackson: The Experience – zwiastun „na premierę” wersji na Xboksa 360 [WIDEO]

Michael Jackson: The Experience – zwiastun „na premierę” wersji na Xboksa 360 [WIDEO]
W przyszłym tygodniu, 15 kwietnia, do sklepów trafi gra Michael Jackson: The Experience w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Aby przypomnieć o tym wydarzeniu, Ubisoft opublikował "premierowy" zwiastun wydania na X360 i Kinecta.

Michael Jackson: The Experience – „kinektowy” zwiastun „na premierę„:

6 odpowiedzi do “Michael Jackson: The Experience – zwiastun „na premierę” wersji na Xboksa 360 [WIDEO]”

  1. W przyszłym tygodniu, 15 kwietnia, do sklepów trafi Michael Jackson: The Experience w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Aby przypomnieć o tym wydarzeniu, Ubisoft opublikował „premierowy” zwiastun wydania na X360 i Kinecta.

  2. fajnie fajnie, wygląda ciekawie- szczególnie ta laska z czerwonymi włosami 🙂

  3. jedyna gra dla której chce zakupić Xboxa 🙂 (dobra jeszcze Fable II )

  4. @Mefisto27 – zgodzę się z Tobą , ach te włosy…

  5. No tak, byle tylko było poprawnie „politycznie” – są białe laski, murzyni, jakiś prawie-skośnooki, jakiś ala’ meksykanin. Nie przeszkadza mi to, rasizm jest mi obcy, ale fakt jest faktem. Poza tym od razu widać, że to nie polskie środowiska inspirowały twórców. Przecież u nas (prawie) nie ma murzynów 😉

  6. To fakt… Ta gra jest bardzo dużym powodem, aby kupić Kinecta 🙂 Mi się podoba 😉

Dodaj komentarz