4
22.06.2023, 08:45Lektura na 4 minuty
Wideo

Michał Milowicz jako kapitan w grze World of Warships

Polski okręt ORP Grom debiutuje we wczesnym dostępie oraz mnóstwo innych nowości.

Już od dziś do World of Warships na PC dołącza znany aktor Michał Milowicz! Pojawia się on w grze jako polski kapitan okrętów. Na potrzeby współpracy poza wizerunkiem aktora, zostało nagranych ponad 200 komend głosowych z jego udziałem. Także wszyscy miłośnicy morskich potyczek i Michała Milowicza będą mogli spróbować swoich sił w wirtualnych bitwach okrętów z jego pomocą!

Nowi gracze w World of Warships otrzymają go rejestrując się do gry przy użyciu kodu „MILOWICZ” w zakładce „kod zaproszeniowy”. A zaprawione w bojach wilki morskie również nie zostaną z pustymi rękoma i nowy, polski kapitan Michał Milowicz dołączy do ich floty po wykonaniu specjalnej misji w grze.


Współpraca z World of Warships to dla mnie ciekawe doświadczenie, wyzwanie, a zarazem zachęta, aby spróbować swoich sił w nowym projekcie. Historia, a szczególnie tematyka wojenna zawsze mnie interesowała, a najbardziej fascynujące były bitwy morskie


Michał Milowicz

Odnośnie procesu nagrań do gry wideo aktor dodaje, iż „nagranie setek komend o zróżnicowanym napięciu energetycznym oraz zmiennej akcentacji jest czasochłonne, wymaga doświadczenia aktorskiego, pełnego skupienia i zaangażowania. Kiedy nagrywałem komendy, próbowałem sobie wyobrazić daną sytuację i rzetelnie oddać emocje jej towarzyszące. Bardzo jestem ciekaw jaki będzie odbiór graczy i mam nadzieję, że spełnię oczekiwania we mnie pokładane.”

Zapraszamy wszystkich graczy serdecznie na stream z udziałem Michała Milowicza na oficjalnym kanale Twitch World of Warships, który odbędzie się 28 czerwca o godzinie 18:00. Będzie szansa zobaczyć nowego polskiego kapitana w akcji, wygrać koszulki przygotowane specjalnie na okazję współpracy, a przede wszystkim miło spędzić wspólnie czas!

Ale to nie wszystko, co zostało przygotowane w tej aktualizacji dla polskich graczy! W najnowszej aktualizacji 12.5 udostępniono kolejny, historyczny polski okręt ORP Grom oraz bazujący na projektach Gdańsk. Grom wszedł do służby w 1937 i był jednym z najsilniejszych niszczycieli swojego okresu. Ochraniał i eskortował konwoje na wodach Wysp Brytyjskich i Morzu Północnym, Służył m.in. w kampanii norweskiej. Został zatopiony w walce w maju 1940. Od teraz gracze World of Warships będą mogli oglądać jego wiernie oddany model 3D, dowiedzieć się o nim więcej oraz oczywiście poprowadzić ten historyczny okręt do boju. W grze debiutuje na jako niszczyciel VII poziomu i dostępny jest we wczesnym dostępie. Drugą jednostką jest Gdańsk, który to bazuje na różnych projektach polskich inżynierów z lat 30. Były one rozważane do produkcji, ale docelowo nie weszły w życie. Także gracze dowodząc Gdańskiem gracze będą mogli zapoznać się z kierunkiem rodzimej myśli inżynieryjnej okresu międzywojennego.

W nowej linii europejskich niszczycieli czeka jeszcze wiele innych, ciekawych jednostek. Aby Wykonując zadanie z nimi związane można zdobyć niszczyciel IX poziomu Jäger z permanentnym kamuflażem oraz kapitanem Felixem von Paarem. Ponadto, na graczy czeka świętowanie dnia niepodległości USA z wieloma wydarzeniami tematycznymi i Statuą Wolności jako kapitanem okrętu na czele. Dodatkowo pojawia się nowa przepustka bitewna z dniowymi I tygodniowymi nagrodami do odblokowania jak kontenery z mocnymi bonusami oraz kapitan z 12 punktami umiejętności.

Natomiast w konsolowym World of Warships Legends pojawiają się floty! Gracze mogą dołączać lub tworzyć własne zgrupowania, wybierać ich dowódców i zastępców. Więcej opcji oznacza więcej możliwości i bonusów dla wszystkich członków danej floty jak pozyskiwanie kontenerów przez specjalną walutę dla flot – olej. Startuje również kampania związana z dniem niepodległości w USA. W klasycznym, 100-etapowym zadaniu można zdobyć nowy krążownik VIII poziomu – Tuluzę. W tej aktualizacji witamy również kapitana Popeye oraz Bluto, którzy dołączają do gry jako skórki dla kapitanów amerykańskich (zmiana obejmuje komendy głosowe, wizerunek oraz efekty specjalne w grze) wraz z flagami i unikatowym kamuflażem na amerykański pancernik Colorado. Warto dodać, że World of Warships: Legends poza zwyczajowymi poprawkami i usprawnieniami, doczekało się ulepszeń w interfejsie użytkownika.

World of Warships na PC dostępne jest na Wargaming Game Center, Steam i Epic Games Store, a World of Warships: Legeds na konsolach PlayStation i Xbox.


Czytaj dalej

Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów590

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze