1
14.04.2021, 11:59Lektura na 1 minutę

Microsoft Flight Simulator: Miesiące mijają, gra wciąż przepiękna. Tym razem twórcy zapraszają nas nad Francję i kraje Beneluksu [WIDEO]

Darmowa aktualizacja pozwoli nam lepiej przyjrzeć się katedrze w Strasburgu, stadionowi Parc des Princes czy Mont Blanc. No i rzecz jasna wieży Eiffla.


Witold Tłuchowski

W 2020 działo się naprawdę sporo, ale jedno wydarzenie wydaje się – rzecz jasna przede wszystkim z perspektywy niedzielnych pilotów – szczególnie doniosłe: na salony wrócił gatunek symulatorów lotu. No dobra, jest w tym delikatna przesada, jednak Microsoft Flight Simulator niezaprzeczalnie rozbudził wśród graczy dawno niewidzianą miłość do latania.

Pomimo ogromnego sukcesu Asobo Studio nie spoczęło na laurach i stale rozbudowuje swoją produkcję o kolejne elementy. Spora część Ziemi wciąż nie została bowiem szczegółowo odwzorowana, twórcy regularnie aktualizują więc świat gry o nowe regiony (tj. dostępne już wcześniej, ale mniej dokładnej wersji). W najnowszej z nich dopracowano Francję oraz kraje Beneluksu i – jak się tego spodziewaliśmy – końcowy efekt jak zawsze zachwyca:

Cóż, może kiedyś doczekamy się i bliższych nam geograficznie rejonów. Trzymamy kciuki!

Microsoft Flight Simulator dostępny jest na pecetach (także w Xbox Game Passie), latem zaś trafić ma na Xboksa Series X/S.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane