18.04.2024, 10:30Lektura na 4 minuty

Minecraft: Jack Black potwierdził, kogo zagra w ekranizacji

Aktor położył kres plotkom, które ostatecznie podawały prawdziwą informację.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Od początku było wiadomo, że obsadzenie Jacka Blacka w aktorskim filmie o Minecrafcie to strzał w dziesiątkę, bez względu na to, kogo miałby grać. Aktor dobrze zadomowił się w growych adaptacjach, m.in. podbijając listy przebojów swoim wykonaniem piosenki „Peaches” jako postać Bowsera w filmie „Super Mario Bros”.

O filmie na podstawie Minecrafta słyszeliśmy już od dekady, a do obsady dołączyła niedawno gwiazda „Białego Lotosu”, Jennifer Coolidge. Co jakiś czas w internecie pojawiają się kolejne zdjęcia z planu, m.in. modele growych drzew. 

Dzięki instagramowej aktywności Jacka Blacka dowiedzieliśmy się, w kogo wcieli się wokalista Tenacious D. W najnowszym nagraniu możemy prześledzić, jak wygląda przyczepa aktora, na drzwiach której wyraźnie widać napis „Steve”. Oczywiście redakcja Deadline przy informacji o zatrudnieniu Blacka sugerowała, że ma zagrać najbardziej rozpoznawalną postacią Minecrafta, chociaż nie mieliśmy nigdy oficjalnego potwierdzenia, a wcześniejsze plotki sugerowały obsadzenie Jasona Momoi. 

W filmie ma znaleźć się również Emma Myes („Wednesday”) oraz Danielle Brooks („Orange is the New Black”). Za reżyserię odpowiada Jared Hess („Napoleon Wybuchowiec”).


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów393

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze