24
19.05.2011, 16:37Lektura na 1 minutę

Minecraft: Jest już piekło, czas na niebo?

Co będzie kiedy kilka odpowiednio ustawionych bloków obsydianu podpalicie w Minecrafcie za pomocą lawy? Tak, otworzy się portal do Netheru - "krainy", która do złudzenia przypomina piekło. Czyżby Notch planował wprowadzić do zabawy także niebo?


Berlin

Wczoraj na Twitterze Notcha pojawił się wpis z linkiem do galerii screenów i komentarzem, że jest w niej kilka obrazków ze "Sky Dimension", nad którym pracował w nocy. Fotki znajdziecie TUTAJ.

Na razie nie wiadomo jeszcze oficjalnie, czy to rzeczywiście kontrastujący z Netherem świat, do którego gracze będą mieli dostęp. Nie wiadomo też, czy w ogóle trafi do gry, ale marzyć zawsze można... No, przynajmniej ja bym na takie widoki nie narzekał.

Redaktor
Berlin

Everybody wants to be a Master — everybody wants to show their skill. Everybody wants to get there faster, make their way to the top of the hill. Each time you try you're gonna get just a little bit better. Each day we climb one more step up the ladder. It's a whole new world we live in — it's a whole new way to see. It's a whole new place, with a brand new attitude. But you've still gotta catch 'em all... And be the best that you can be!

Profil
Wpisów1395

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze