27.03.2024, 16:30Lektura na 2 minuty

Turniej Counter-Strike 2 w Atrium Reduta!

Dołącz do emocjonującej rywalizacji w najnowszej odsłonie turnieju Counter Strike 2 w ramach PLAY GAME ZONE! Atrium Reduta stanie się miejscem emocjonujących zmagań graczy – i to już 5-6 kwietnia!

Turniej w centrum handlowym Atrium Reduta będzie turniejem eliminacyjnym w ramach otwartych mistrzostw Warszawy w Counter Strike 2! 32 najlepszych zawodników z naszego turnieju dostanie przepustkę do wielkiego finału, który zaplanowaliśmy w niedzielę, 28 kwietnia w Promenadzie, a zwycięzca zostanie ogłoszony Mistrzem Warszawy w CS2! Pozostałe turnieje eliminacyjne odbędą się: 13 kwietnia (CH Targówek), 20 kwietnia (Wars Sawa Junior) oraz 27 kwietnia (Promenada). Rejestrujcie się już dzisiaj i walczcie o nagrody - w każdym z turniejów, w każdym z centrów wygrać można nawet 1000, 500 i 300 złotych oraz sprzęt gamingowy.

Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Każde zarejestrowane zgłoszenie zostanie potwierdzone, a to oznacza, że po zapisaniu się pozostaje już tylko szlifować formę do turniejów, które odbędą się tej wiosny nie tylko w Warszawie, ale w Bydgoszczy, Białymstoku oraz Wrocławiu w centrach handlowych sieci G City.

Wyjściowa liczba graczy w każdym z turniejów to 64-128 osób. Gramy wówczas systemem best of 16 (do 9 rund) na jednej z map wybieranych losowo przez admina. Podobnie jak w poprzedniej edycji, obowiązuje system pucharowy – przegrany odpada z dalszej rywalizacji.

Mistrzostwa Warszawy w Counter-Strike 2
Mistrzostwa Warszawy w Counter-Strike 2

Finał przewidziany jest w formule do dwóch wygranych map (liczba rund pozostaje bez zmian). W przypadku większego zainteresowania naszymi turniejami zastrzegamy sobie możliwość zwiększenia liczby uczestników, a co za tym idzie – zmiany liczby rund przypadających na dany etap turnieju.

Przypominamy, że osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w rozgrywce. Formularz dostępny jest na stronie playgamezone.pl.

Jak zwykle nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie kolejna odsłona walki z czasem – najlepsi gracze na mapce czasowej mogą liczyć oczywiście na nagrody rzeczowe oraz skiny! Na rywalizację czasową nie obowiązują zapisy. Na specjalnie wydzielonym stanowisku będziecie mogli spróbować swoich sił w trakcie naszych eventów.

Eventy PLAY GAME ZONE odbędą się w piątki od 13:00 do 19:00 oraz w soboty od 11:00 do 19:00. W każdy piątek odwiedzający będą mogli skorzystać z rozbudowanej strefy gamingowej, z kolei w soboty gracze zmierzą się ze sobą w profesjonalnych turniejach.

Gorąco zapraszamy!

Partnerzy wydarzenia: LG, Actina, Alior Bank, Savio, Huzaro


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1108

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze