MMA: Data premiery i nowe informacje o trybie kariery
W trakcie zabawy w trybie kariery gracze będą mieli okazję trenować ze światowej sławy trenerami MMA, takimi jak Randy Coutere, Pat Miletich, Rickson Gracie, czy Bas Rutten. W czasie rozgrywki w MMA zwiedzimy sale gimnastyczne w Japonii, Brazylii, Tajlandii oraz w Stanach Zjednoczonych, w których będziemy mogli przyswoić sobie nowe ciosy i techniki lub rozwinąć już posiadane. Z każdą walką nasz wojownik piąć będzie się coraz wyżej w rankingu, by ostatecznie zakwalifikować się do jednych z największych zawodów mieszanych sztuk walki – Strikeforce.
Jak to wszystko sprawdzi się w praniu, przekonamy się już 19 października, kiedy to MMA ukaże się na rynku. Tymczasem możecie zajrzeć do naszej GALERII, gdzie znajdziecie wiele nowych screenów z gry.
§
Czytaj dalej
8 odpowiedzi do “MMA: Data premiery i nowe informacje o trybie kariery”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

W trakcie wczorajszej imprezy EA Summer Showcase twórcy ujawnili kilka nowych informacji o trybie kariery w nadchodzącej grze MMA. Electronic Arts podało też oficjalną datę premiery gry, która ukaże się w drugiej połowie października.
Bardzo żałuję, że tej gry nie będzie na PC.:(
tu nie ma co żałować, tylko trzeba kupić konsole
Ale trzeba mieć na nią kasę ;(
Cały czas nasuwa mi się pytanie:Warto kupować tą grę,jak już mam UFC 2009?
a pudzian będzie?
pudzian xd amatorów w takich grach nie przyjmują 😛
Hmm ciekawe czy dacie newsa o liście zawodników (a może już jest?) bo jestem ciekaw czy będą jacyś Polacy bo Drwal występuje w UFC a to konkurencja więc nie wiadomo czy będzie. Chiałbym ujrzeć w niej Mameda (raczej nie)Jurasa, (też raczej nie) Kułaka (też raczej nie) , Grabowskiego (też…) ,i Kite (…) wnioskująć raczej nie będzie Polaków ALE CHOCIAŻ JEDEN Z NICH