1
14.03.2023, 10:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Mod Cyberpunk 2077 HD Reworked Project już dostępny

Cyberpunk 2077 dostał modyfikację od znanego moddera. Polska gra stanie się ostra jak żyleta.


Marcin Hołowacz

W lutym 2023 roku pisaliśmy, że Cyberpunk 2077 HD Reworked Project poprawi grafikę, a znany moder już działa z tematem. Później donosiliśmy, że polski mod poprawiający wygląd Cyberpunka 2077 ujrzy światło dzienne już w pierwszej połowie marca. Dziś w końcu możemy napisać, że Cyberpunk 2077 HD Reworked Project został udostępniony do pobrania.

Halk Hogan podzielił się linkiem do pobrania moda i przy okazji opublikował materiał wideo, który powinien zachęcić niezdecydowane osoby do ew. pobrania Cyberpunka 2077 HD Reworked Project.

Oglądając zwiastun moda możemy przeczytać, że Night City stanie się jeszcze ładniejsze. Później mamy okazję zobaczyć przemianę popękanego asfaltu w… popękany asfalt, który jest bardziej chropowaty i ma więcej malutkich niedoskonałości. Błoto zyskuje wiele dodatkowych szczegółów, brudna ściana staje się brudniejsza i bardziej zniszczona, a bieżniki w oponach dorabiają się dodatkowych wzorów.

Krótko mówiąc, efekty widać gołym okiem, a maniacy lizania ścian prawdopodobnie będą w siódmym niebie. Cyberpunk 2077 HD Reworked Project wyraźnie poprawia jakość tekstur i ma korzystny wpływ na ogólny wygląd produkcji CD Projektu Red.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów159

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane