Monster Hunter: World – Rozgrywka i nowe terytoria na trailerach [WIDEO]
Wygląda to świetnie!
Na YouTubie pojawiły się dzisiaj dwa zwiastuny nowej przygody w świecie Monster Huntera. Pierwszy to właściwie krótki fragment rozgrywki – widzimy, jak będzie można przyjmować questy, przygotowywać się do nich, a wreszcie dobierać się do kolejnych monstrów i zgarniać łupy.
Drugi materiał jest zdecydowanie bardziej standardowy, prezentuje nowy fragment świata gry i przede wszystkim… robi wrażenie.
Premiera Monster Hunter: World jest zapowiedziana na początek 2018 roku na konsolach Xbox One i PS4. Wersja na PC pojawi się nieco później. Po raz pierwszy tytuł zostanie udostępniony do ogrania podczas tegorocznych Tokyo Game Show – imprezy zaplanowanej na 21-24 września.
Czytaj dalej
-
Twórcy Dead Island 2 zrezygnowali z Denuvo. Piraci coraz częściej...
-
Czy nowy dodatek do Kingdom Come: Deliverance 2 dorównuje wielkością rozszerzeniom...
-
W Warhammer 40,000: Boltgun 2 zagramy Siostrą Bitwy. Ujawniono drugą...
-
Czuliście, że wasze strzały w Battlefieldzie 6 nie trafiały wrogów? Twórcy gry...
5 odpowiedzi do “Monster Hunter: World – Rozgrywka i nowe terytoria na trailerach [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

hehe, wygląda odrobinę lepiej niż na moim 3ds xD
https:youtu.be/TrZSAKS7NFI – pierwszy filmik, po angielsku.
( ゚ヮ゚)
Wygląda bardzo nijako.
„Heroiczna przygoda”… Tzn gość z mieczem wielkości piętrowego domku i podręcznym działkiem okrętowym idzie sobie pozabijać lokalną faunę, żeby zrobić modne wdzianko… Jakoś do mnie nie trafia znaczenie słowa heroiczność proponowanego przez tę grę.