Mount and Blade 2: Bannerlord – Wieloosobowe starcie na nowym gameplayu [WIDEO]
![Mount and Blade 2: Bannerlord – Wieloosobowe starcie na nowym gameplayu [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/ea3ff1f5-5487-432d-878d-fc6e51e3714f.jpeg)
„Wieloosobowe” to może mała przesada, ale przynajmniej nie ma tłumu.
Fani serii wciąż nie mogą wyjść z szoku po wydarzeniach z ostatniego Gamescomu. Wtedy to tureckie TaleWorlds Entertainment po 8 latach ogłosiło, kiedy ich gra w końcu pojawi się na rynku. Chociaż nie do końca, ponieważ twórcy podali tylko przybliżoną datę premiery – zresztą i premierą trudno ją nazwać, skoro gra wystartuje po prostu w steamowym Early Accessie. Wtedy mogliśmy też cieszyć się krótkim gameplayem z kampanii.
Jeżeli jeszcze jesteście spragnieni wrażeń, warto obejrzeć zapis wieloosobowego meczu w trybie potyczki – niestety, na znanej już wcześniej mapie.
Mount and Blade 2: Bannerlord we wczesnym dostępie zadebiutuje w marcu 2020.
Czytaj dalej
-
Control z darmową aktualizacją na PS5 i Xboksach Series X/S. Twórcy udostępnili...
-
Oto 10 gier, które cieszą się największym zainteresowaniem na Steamie....
-
Pragmata nie będzie mieć coopa i jest ku temu solidny powód. „Chcemy...
-
Bungie niedługo odda Marathon w ręce graczy. Studio poinformowało o zamkniętych...
Jedna odpowiedź do “Mount and Blade 2: Bannerlord – Wieloosobowe starcie na nowym gameplayu [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
„Wieloosobowe” to może mała przesada, ale przynajmniej nie ma tłumu.