18.04.2024, 06:15Lektura na 1 minutę
Wideo

MULLET MAD JACK: Szybki i szalony shooter z datą premiery

HAMMER95 już niedługo uraczy nas swoim dzikim FPS-em w stylu anime. Ale nie jest to jakiś zwykły Mullet Mad Jack. To MULLET MAD JACK.

Twórcy gry lubią używać Caps Locka, co widać choćby po karcie tej produkcji na Steamie. Czy w roku 2024 łapiecie się na tym, że poszukujecie ciągłych dostaw dopaminy? Widujecie w tramwajach i w metrze dzieciaki oglądające krótkie filmiki, na których pół ekranu zajmuje gameplay z Subway Surfers, a drugie pół materiał właściwy? Uzależnienie od dopaminy staje się tak silne, że w 2090 roku będziemy jej potrzebować co 10 sekund, inaczej umrzemy.

Taką przynajmniej wizję świata przyszłości mają twórcy MULLET MAD JACKA. W tę wizję wpisują się także losowo generowane mapy i inne roguelite’owe elementy. Do zdobycia czeka 50 ulepszeń, a jeśli chcemy grać w swoim tempie, to istnieje też możliwość wyłączenia limitu czasowego. W ramach odpoczynku pomiędzy misjami przyjdzie nam pooglądać trochę animowanych scenek. Zawsze to miła odmiana od ciągłej rozpierduchy.

MULLET MAD JACK trafi na Steama już 15 maja! Ale zanim to nastąpi i zanim zaczniecie rozważać sięgnięcie po kartę płatniczą, możecie najpierw pograć w demko. Jest dostępne o, tu właśnie.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze