1
14.02.2020, 18:00Lektura na 2 minuty

[Na marginesie] Pattinson w roli Batmana to mogła być dobra zmiana

Pierwsze wideo Roberta Pattinsona jako Batmana, film na podstawie CrossFire, kolejne DLC do Shenmue 3, otwarta beta West of Dead oraz PlayStation zamyka swoje forum.


Witold Tłuchowski

Producenci „Szybkich i wściekłych” i ostatniego filmu o Sonicu zajmą się ekranizacją hitowego CrossFire – współtworzyć go będzie Tencent. To naprawdę duża sprawa... ale nie w Polsce, gdzie koreański CrossFire właściwie nie istnieje. A przypomnijmy tylko, że to jedna z najlepiej zarabiających gier online na świecie.

Nareszcie możemy zobaczyć Roberta Pattinsona w roli Batmana! Aktor ma tego pecha, że od lat nie może się uwolnić od roli Edwarda Cullena w „Zmierzchu”, ale stara się jak może. Występował u Wernera Herzoga czy Davida Cronenberga, a ostatnio zachwycił w „Lighthouse”. Jak zaś prezentuje się jako Mroczny Rycerze? No, jak na razie skromnie – ale mówimy tylko o malutkim teaserze.

Smutna informacja dla wszystkich korzystających przez lata z PlayStation Forums:


Z dniem 27.02.2020 r. forum PlayStation zostanie zamknięte. Zachęcamy Cię do dalszego kontatu poprzez PlayStation.Blog, Twitter i Instagram. W przypadku wsparcia technicznego, skorzystaj ze strony playstation.com/help


Cóż, znak czasów.

Kolejne DLC do Shenmue 3 w drodze. Story Quest Pack dostaniemy już 18 lutego. Nie wiem, ilu z was wciągnęło się w kolejny rozdział epopei Yū Suzukiego, ale jeżeli ktoś taki się znajdzie, z pewnością ucieszy się z powrotu Shuqina Zhanga.

West of Dead zapowiedziane podczas największego Inside Xbox w historii już teraz zabierze nas na „mroczny amerykański gotycki Dziki Zachód”. Ruszyły bowiem testy beta (dostępnej TUTAJ i TUTAJ), zarówno na pecetach, jak i Xboksach One. Potrwają do 24 lutego. Na zachętę, odrobina gameplayu:

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze