[Na marginesie] Statki, łódki, prostytutki
GTA V pojawi się w trzech odsłonach na festiwalu filmowym w Nowym Jorku, zaczynającym się w tę niedzielę. Pierwsze dwie odsłony to panele – o historii i tworzeniu gry oraz o muzyce. Pomiędzy nimi zaś odbędzie się koncert, podczas którego odegrana zostanie ścieżka dźwiękowa z gry.
Rod Fergusson, były producent Gears of War, otworzy nowe studio dla 2K Games i zacznie pracować nad nowym projektem.
Forza Motorsport 5 zawierać będzie aktualną konfigurację toru Silverstone, nieobecną w Forza Motorsport 4.
19 listopada ukaże się EVE Online: Rubicon, dwudziesty dodatek do popularnego MMO.
Ace Combat: Infinity zawiera kampanię dla jednego gracza, która będzie darmowa. Kazutoni Kono, szef projektu, zapowiada jednak, że kampania służyć ma bardziej jako tutorial dla prawdziwej zabawy, która odbywać się będzie w formie multiplayera 4 na 4. Ten zaś nie będzie do końca bezpłatny – zawarty zostanie bowiem system, w którym co jakiś czas trzeba będzie odczekać, aż w baku odnowi nam się paliwo… albo zapłacić za natychmiastowe doładowanie. Możliwe też będzie kupowanie dodatkowych przedmiotów.
W ciągu trzech lat w Chinach prawdopodobnie zniesiony zostanie zakaz sprzedaży konsol. Wprowadzony on został w 2000 roku z powodu obawy o zły wpływ gier. Granie na PC i smartfonach nie zostało zabronione.
Z okazji dziesięciolecia The Walking Dead ogłoszony został game jam. Szczegóły TUTAJ.
Beta Chivalry: Deadliest Warrior została przesunięta na październik.

Wiesz spikain, a może tak news o Bravely Default? 🙂
@Sycho14: O rzeczy, którą wiadomo od 28 sierpnia i wszystkie serwisy zagraniczne po notce prasowej nagle się na nią rzuciły? 😉 Czekam na tę grę jak na żadną inną, ale innym razem. 🙂
Co do koncertu związanego z GTA V… będzie z tego prowadzony jakiś live? 🙂
@spikain|Ty tu rozdajesz karty, ja tylko czytam:) Bardziej chodziło mi o to, że pojawił się pierwszy trailer w języku Szekspira…
Może nie potrafię czegoś oczywistego zrozumieć, ale w jakim celu te wieści zobrazowane są mapą Anglii z wyróżnionym Greater Manchester?
@Sycho14: Faktycznie – musiał mi umknąć, bo nie towarzyszył oficjalnej notce prasowej. 🙂 Dzięki za cynk!
@Rapo Nie jest to takie oczywiste jeżeli patrzysz na jeden „odcinek z tego cyklu”. Wszystkim „Na marginesie” towarzyszą obrazki w żaden sposób nie powiązane z tematem.http:www.cdaction.pl/szukaj/Na%20marginesie/artykuly
…co nie znaczy, że biorą się z sufitu :]
A te prostytutki to +10000000 do wyświetleń…
@Arturzyn12: Dzięki, czekałem na ten zarzut z niecierpliwością 🙂
gdzie te „hostessy” leśne?
„19 września ukaże się EVE Online: Rubicon, dwudziesty dodatek do popularnego MMO.” |news (na marginesie) ukazał się 27 września… cofniemy się w czasie, do nowej EVE online? 😛 chyba, że chodzi o 19 października, albo co 😉 dawno nie grałem w evkę, to nie wiem 🙂
@Winograd: Listopada! Dzięki i sorry za zamieszanie. 😉