1
21.02.2020, 18:00Lektura na 2 minuty

[Na marginesie] Zabawka malutki Yoda, Cyrodiil cieszy uroda

Baby Yoda jako ruchoma zabawka, postępy w pracach nad Cyrodiil (z Obliviona) w Skyrimie, Kerbal Space Program 2 w nowym studiu, Black Desert Online z cross-playem oraz Apex Legends z mapą z pierwszego sezonu.


Witold Tłuchowski

Take-Two zmieniło studio zajmujące się Kerbal Space Program 2. Wbrew pozorom nie jest to jednak jakaś ogromna rewolucja – grą do tej pory zajmowało się Star Theory Games, a nowy zespół... w dużej mierze składa się z dotychczasowych pracowników Star Theory i skupiony jest wyłącznie na drugich Kerbalach. Premiera przewidywana jest na rok finansowy 2020 (czyli przed kwietniem 2021).

Beyond Skyrim, ogromny fanowski dodatek rozszerzający Skyrima o, no, to co poza nim, czyli całe Tamriel. Każdy z zespołów modderów zajmuje się inną prowincją – dziś możemy zobaczyć postępy w pracach nad znanym z Obliviona Cyrodiil.

Ukochany przez internautów Baby Yoda z „Mandalorianina” dostanie swoją oficjalną zabawkę – ruchomą kukiełkę od Hasbro.

Konsolowi gracze Black Desert Online doczekają się po roku od premiery cross-playu między PS4 a Xboksem One. Funkcja ta zostanie uruchomiona 4 marca.

Jeżeli tęsknicie za złotymi czasami Apex Legends (tj. świeżo po jego premierze), z chęcią wrócicie na Kings Canyon. Mapa znana z pierwszego sezonu dostępna będzie do 24 lutego.

 

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze