17
5.06.2024, 10:30Lektura na 3 minuty

Oto nasza pierwsza książka. Zamów preorder i zobacz zawartość

Książka „Gry, które trzeba znać. Od GTA V do Baldur’s Gate III” liczy aż 400 stron i jest już coraz bliżej waszych półek. Zerknijcie, co dla Was szykujemy.


CD-Action

Z radością możemy poinformować, że w ten poniedziałek (3.06), o godzinie 12:00 opracowane materiały z „Gry, które trzeba znać. Od GTA V do Baldur’s Gate III” wysłaliśmy do drukarni. Teraz pozostaje tylko czekać na gotowe egzemplarze i startujemy z wysyłką. Wszystko wskazuje na to, że premiera książki odbędzie się już pod koniec bieżącego miesiąca. Nie możemy się doczekać! Książkę zamówicie poprzez sklep CD-Action.

Ale to nie koniec dobrych wieści – sprawdźcie, co jeszcze dla was przygotowaliśmy.


Okładka jak marzenie

W końcu nadszedł ten czas, że możemy pochwalić się oficjalną okładką Gry, które trzeba znać. Od GTA V do Baldur’s Gate III”. Znajdziecie na niej jedenaście kolorowych grafik, z czego każda barwa przypisana została do konkretnego rocznika (od 2013 do 2023). Z kolei widniejące w kwadracikach piktogramy odpowiadają wybranej przez nas produkcji, która w danym okresie trafiła do sprzedaży i w jakiś sposób wyróżniała się na tle konkurencji. Rozpoznajecie wszystkie? Wielkiej filozofii w tym nie ma, ale za to efekt końcowy jest fantastyczny – i nie boimy się używać tego stwierdzenia! A to oczywiście zasługa nieocenionego Krzysztofa Bastiana” Freudenbergera, odpowiadającego za projekt okładki.

Jako że mamy do czynienia z produktem premium, zależało nam na tym, aby książka prezentowała się tak dobrze, jak to tylko możliwe. Przypominamy, że publikacja doczeka się twardej oprawy! Będzie to kawał solidnego tomiszcza, ponieważ liczy aż 400 stron wypełnionych po brzegi autorskimi, nigdy wcześniej niepublikowanymi opisami gier. W dodatku w środku znajdziecie kolorowe ilustracje, choć należy nadmienić, że obrazki zdecydowanie nie zdominowały tekstu – to opisy gier są najważniejsze, reszta zaś stanowi tylko wizualne dodatki, mające na celu uprzyjemnić wam lekturę.


Co dalej?

Na Gry, które trzeba znać. Od GTA V do Baldur’s Gate III” nie zamierzamy zakończyć naszej przygody z książkami. Tak jak obiecywaliśmy, w dalszym ciągu zamierzamy wydać trzy kolejne części, oddając w wasze ręce jedyną w swoim rodzaju kolekcję, jakiej nie znajdziecie na polskim rynku. W kolejnych tomach cofniemy się do poprzednich dekad gamingu i również postaramy się uchwycić fenomen wielu gier czy zjawisk od nieoczywistej strony.

Przy okazji doszliśmy do wniosku, że to dobry moment, aby przywrócić do życia kultowe logo z dyskobolem. Pytacie nas o nie regularnie, ostatnio dosłownie kilka dni temu na Q&A z redakcją podczas CD-Action Expo, więc stwierdziliśmy, że kolekcja książek będzie idealnym miejscem, aby naszego olimpijczyka przywrócić. Fragmenty postaci dyskobola trafią na każdy z tomów, tworząc wspólną całość. Dlatego dwie rzeczy są pewne – nasze publikacje nie tylko zapewnią wam lekturę na wysokim poziomie, ale także będą świetnie prezentować się na półkach.


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1126

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze