04.08.2011
Często komentowane 19 Komentarze

Need for Speed: The Run – limitowana edycja także w Polsce z pewnymi bonusami

Need for Speed: The Run – limitowana edycja także w Polsce z pewnymi bonusami
Kilka dni temu EA ujawniło limitowaną edycję Need for Speed: The Run, którą otrzymają wszyscy zamawiający produkcję przed premierą. Polski oddział firmy potwierdził właśnie, że to specjalne wydanie trafi także do naszego kraju. To jednak nie wszystko – dla rodzimych graczy przygotowano niespodziankę.

Jak poinformowali przedstawiciele EA Polska, limitowana edycja Need for Speed: The Run dostępna będzie także w naszym kraju. Aby ją zdobyć, należy zamówić grę przed premierą. W jej skład wejdą trzy nowe auta (Lamborghini Aventador, Chevrolet Camaro ZL1 i nowe Porsche 911 Carrera S) oraz pięć dodatkowych wyzwań.

Polski oddział Electronic Arts przygotował jednak niespodziankę. Do każdego przedpremierowego zamówienia Need for Speed: The Run za darmo dodawane będą trzy pakiety wyścigów – Carbon Challenge, Underground Challenge oraz Most Wanted Challenge.

W pierwszym, zasiadając za kółkiem Corvetty Z06, przyjdzie nam pędzić po kamienistych górskich drogach i wąskich przesmykach amerykańskich kanionów. Jeśli uda nam się wygrać trzy wyścigi, odblokujemy samochód Audi R8 w wersji Darius. W ramach drugiego pakietu sterując Nissanem 370Z zmierzymy się z podrasowanymi autami. Wygrywając trzy zawody, staniemy się właścicielami Nissana Skyline GT-R R34.

W ostatnim wyzwaniu przejmiemy kontrolę nad BMW M3 GTS, starając się uniknąć policji i wygrać w trzech wyścigach. Jeśli nam się uda, zdobędziemy Mustanga Boss 302 w wersji Razors.

19 odpowiedzi do “Need for Speed: The Run – limitowana edycja także w Polsce z pewnymi bonusami”

  1. Kilka dni temu EA ujawniło limitowaną edycję Need for Speed: The Run, którą otrzymają wszyscy zamawiający produkcję przed premierą. Polski oddział firmy potwierdził właśnie, że to specjalne wydanie trafi także do naszego kraju. To jednak nie wszystko – dla rodzimych graczy przygotowano niespodziankę.

  2. Ktoś wyraźnie inspirował się Most Wanted, i bardzo dobrze;)

  3. @remix85 to był chyba mój ulubiony need for speed

  4. Most Wanted był naprawdę fajny, choć wolałem Carbon… za drifta 😉 |Chociaż po Pro Street wolę uważać przy kupowaniu NFSów 😛

  5. Polka rządzi, Polska rządzi!!!

  6. Po przeczytaniu wstępu myślałem, że dali malucha 😛

  7. audi r 8pewnie z 10 wersji bd v8 v10 darius cabrio itp ; )|nie no wole zostac przy Gridzie!!

  8. Wole Grida od wszyskich nfs !

  9. Przydałby się taki pecetowy odpowiednik Forzy. Arcadówek na pieca mamy od groma, wręcz do pożygu, co chwilę coś nowego, również Codemasters wpisuje się w ten nurt, od dawna, tj. od czasu trzeciej odsłony Race Drivera nie wydali nic wartego uwagi. Tymczasem Turn 10 ssie pierś wyłącznie m$, a szkoda.

  10. Miłe nawiązanie do poprzednich części 🙂 A jeszcze lepiej by było gdyby te 3 samochody były dostępne w karierze i multi (najbardziej by mi zależało na BMW M3 GTS)

  11. To całe inspirowanie się poprzednimi seriami, to tylko namiastka tego, co mogli by zrobić. Najchętniej widział bym następną część z podtytułem Most Wanted 2 🙂

  12. Szkoda tylko, ze nie ma inspiracji NFS Porsche…:( Marzy mi sie NFS: Porsche 3. Tylko w wydaniu godnym nazwy, a nie koejna modyfikacja do most wanted, bo tego mam juz dosc.

  13. Ja bym wolał żeby był jakiś need for speed underground 2 z most wanted fajne połączenie…

  14. Moim marzeniem jest by Elektronicy zabrali sie za Underground 3 ;P To było by coś… Potem ewntualnie Most Wanted 3 ^^

  15. @eustachy80 – Mamy takowy: NFS Shift i NFS Shift 2 Unleashed całkiem dobrze sobie radzą. Ale to tylko moje zdanie 😉

  16. no tak , a wszystko za jedyne….

  17. @DarthuSSJ2 Jak widać EA próbuje wrócić do „czasów policji” i nie za bardzo jakoś im to idzie (Undercover, Hot Pursuit i teraz The Run) więc Most Wanted niech zostawią

  18. @ravvcio – na MW 3 mi nie zalezy. Zależalo by mi tylko na U3 ^^

  19. po kilku dniach od premiery (jeśli nie szybciej) nawet i TA wersja będzie na torrentach… Nie mówię, że sam ściągam gry. Wręcz przeciwnie. Praktycznie kupuję tylko oryginalne gry w pudełkach (swoją drogą jakoś nie lubię dystrybucji cyfrowej….), więc mnie nawet tu mnie o nic nie podejrzewać. A z tymi torrentami tak powiedziałem, bo praktycznie z każdą grą tak jest, niezależnie od jej wersji, czy jest limitowana, czy zwykła, i od stopnia zabezpieczeń

Dodaj komentarz