19.11.2014
Często komentowane 13 Komentarze

Nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale Watch Dogs na Wii U wcale nie wygląda źle [WIDEO]

Nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale Watch Dogs na Wii U wcale nie wygląda źle [WIDEO]
Avatar photo
Chyba na jakiś czas będę musiał darować sobie uszczypliwości pod kierunkiem Ubisoftu. Watch Dogs na Wii U ukazało się tak późno, że grę kupią może ze trzy osoby na całym świecie. Zwłaszcza że, znając porty gier Ubi na tę konsolę, wygląda pewnie jak na kalkulatorze, prawda? Okazuje się, że nie – ku zdziwieniu połowy internetu.

Zastrzeżenie: oczywiście nie może się to równać z grafiką wersji PC z odblokowanymi ukrytymi teksturami, ale Watch Dogs na Wii U wygląda całkiem nieźle. Ponadto, jeżeli wierzyć tym, którzy już grali, radzi sobie z utrzymywaniem stałego framerate’u (30 fps) lepiej niż inne konsole. Kto by się spodziewał?

Poniżej możecie obejrzeć gameplay z samego Wii U, a na dole zestawienie czterech różnych wersji. Wszystkich czterech naraz, więc szczegółów tam nie uświadczycie, ale jakieś tam porównanie jest.

13 odpowiedzi do “Nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale Watch Dogs na Wii U wcale nie wygląda źle [WIDEO]”

  1. Dawid „spikain” Bojarski 19 listopada 2014 o 13:36

    Chyba na jakiś czas będę musiał darować sobie uszczypliwości pod kierunkiem Ubisoftu. Watch Dogs na Wii U ukazało się tak późno, że grę kupią może ze trzy osoby na całym świecie. Zwłaszcza że, znając porty gier Ubi na tę konsolę, wygląda pewnie jak na kalkulatorze, prawda? Okazuje się, że nie – ku zdziwieniu połowy internetu.

  2. Na pewno wygląda lepiej niż ps3 i xbox 360

  3. He wlasnie przechodze na pc i grafika na srednio ultra wysokich bez the worse mod nawet jest dla mnie zaje*ista,wiec wcale sie nie dziwie,ze gra na wii jest ladna.

  4. Da się grać rysikiem ?

  5. @qqsed jak jestes zainterswoany grą różnymi postaciami z WD to polecam ten mod. Nie wnosi to nic poza wyglądem, zadnych mijsji itp ale przyjemnie się gra tylko że zdarzają się błędy przy niektórych ubraniach|www.reddit.com/r/watch_dogs/comments/2b3d8t/play_as_npc_mod_10a/

  6. Może się mylę, ale wydaje mi się że cienie i gra świateł na WiiU są zdecydowanie lepsze niż na PS4 (o PS3 i XB360 nie wspominając). Trochę to dziwne zważywszy na specyfikację sprzętową PS4.

  7. Wow wow wow wow, czy to znaczy, że ta wersja wciąż istnieje?

  8. Wii U ma lepsze bebechy niż Xbox360 czy ps3, więc raczej powinno wyglądać lepiej niż na nich

  9. WiiU ma słaby CPU |Wikipedia:|Procesor: Bazujący na IBM PowerPC 750 trzyrdzeniowy procesor „Espresso” taktowany zegarem 1.24 GHz

  10. @Zachajew Ma. I fajne gry. Jakoś słabość procka mi nie przeszkadza w cieszeniu się Bayonettą.

  11. @Zachajew- pamiętaj ze dotąd nie rozgryziono jakie na serio są bebechy WiiU|wiadomo jedynie ze procek ma 3 rdzenie, ale ich taktowanie jest kwestia sporną. Nie wiadomo tez dokładnie jak to jest z GPU.

  12. @LordOfLight-on chyba nie miał na myśli tego że chciałby wyglądać jak rysik 😀

  13. Najbardziej przereklamowana gra roku. Rozczarowałem się, jak rzadko kiedy… Nudny, strasznie powtarzalny gameplay, mało ciekawa historia i nie najlepsza grafika, wbrew zapowiedziom. A kupiłem preorder 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *