10
17.01.2017, 10:33Lektura na 1 minutę

Nintendo Switch: Zagramy w garść klasyków z Neo Geo

Wszyscy, którzy rozpoznają widoczną na miniaturce produkcję, mogą sobie w moim imieniu przybić piątkę.


Mateusz Witczak

Podczas niedawnej konferencji dowiedzieliśmy się, że Nintendo planuje zaadaptować na premierę Switcha przynajmniej jednego klasyka (w wersji rozszerzonej) oraz że Wielkie N chce nas skusić do płacenia sieciowego abonamentu w zamian za obietnicę stałego napływu nadgryzionych zębem czasu tytułów.

Hamster Corp, dysponent katalogu Arcade Archives, ogłosiło właśnie, iż wraz z marcowym debiutem konsolki uzyskamy dostęp do pięciu pozycji wprost ze stareńkiego Neo Geo. Konkretniej zaś: do The King of Fighters '98Waku Waku 7Shock TroopersWorld Heroes Perfect Metal Sluga 3. Każdą z produkcji zakupimy w klasycznej wersji, aczkolwiek wzbogaconej o możliwość dostosowania poziomu trudności oraz rankingi, dzięki którym porównamy wyniki z innymi graczami.

Więcej o Switchu (i jego grach na wyłączność) przeczytacie w CDA 03/2017. Spikain wybrał się na specjalny pokaz nowej konsoli i właśnie intensywnie spisuje swoje wrażenia (przekraczając wszelkie ustalone zawczasu limity objętości).

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3457

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane